2726

بچه ها من تاپیکای قبلیم گفتم که با شوهرم مشکل داریم و الکی گیر میده و بحث میکنیم از سر لجبازی هم نمیاد آشتی کنه الان دو هفته میشه که ما اینجوریم یعنی قهریم می خوام بهش بگم یا اخلاقتو درست کن دست از لجبازی بردار یا من جمع می کنم میرم خونه بابام واقعا نمی تونم این وضعیت را تحمل کنم میخوام بهش پیام بدم چون رو در رو نمی تونیم با هم صحبت کنیم به نظرتو چی بهش بگم ک تاثیر گذار هم باشه دست از کاراش برداره

اصلاً دلم نمی خواد برم خونه بابام چون واقعاً مامانم تو ربطی نداره من می خوام فرار کنم برم خونشون با من هم همینطور خیلی اذیت میشن فقط می خوام شوهرم دست از این کاراش برداره واقعا دیگه تحمل ندارم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مطمئن باش در جوابت میگه برو خونه بابات چون بازم میخوادلجبازی کنه اگه اینجوری بهش بگی..

آخه پس چیکار کنم انگار واقعا به بن بست خوردم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
آخه پس چیکار کنم انگار واقعا به بن بست خوردم

قلقش باید دستت بیاد چجوری روش جواب میده؟؟ ب خوبی بگی حل نمیشه قضیه؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
تووهمه تاپیکها همینو میگی خوب براچی میری اصلا تو تاپیکها آبجی

آبجی؟؟؟🤔🤔🤔

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
با مردها نجنگ صلح کن😐😐باور کن مردها خیلی لجبازند به قول خاله ام باید فقط از در زبون وقربون صدقه و ...

اره واقعا فقط اینجوری رام میشن😂 البته رو بعضیا اینم جواب نمیده😧

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

پیام خوب نیست-احساست رو منتقل نمیکنه-رودررو بگو-نگو میرم خونه بابام-یه چیزدیگه بگو-مشکل هیشکی اینجا با رفتن به خونه باباش حل نشده باور کن

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
قلقش باید دستت بیاد چجوری روش جواب میده؟؟ ب خوبی بگی حل نمیشه قضیه؟

آخه جدیدا انگار سواستفاده می‌کنه من نرم صحبت میکنم 

نه تندی نه نرم صحبت کردن روش تاثیر نداره

الکی دعوا میندازه

2706