2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته...

81 بازدید | 6 پست

به بن بست رسیدم دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط مخم ترکید از بس فک کردم وقتی چیزی قرار نیس درست بشه چرا باید زور بزنم 😭

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلتون چیه

شب تا نصف شب بیرونه همش میگه از این ب بعد دیگه آزادم دیگه نمیتونی بم بگی کجایی چیکار میکنی درحالی ک قبلا هم اصلا همچین چیزی وجود نداشت یک سال و نیمه خانوادمو ندیدم میگه خودت برو تنها ببینشون برگرد فقط جلو مردم تظاهر میکنه و بم عشق میورزه فامیلاش بم بی احترامی کردن خیلی زیاد ولی نادیده گرفت تعطیلی با دوستاش میره بیرون یا موتورسواری میکنه صبح تا شب یا خونم یا سرکار حوصله ی هیچی رو ندارم دست بزن پیدا کرده فحشای ناموسی میده نمیدونم چیکار کنم همه جوره باش راه اومدم ولی انگار ن انگار

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
2728
چی شدههه مگه

زندگیم رو به راه نیس 😢همه چی درهم بر همه 

زندگیم رو به راه نیس 😢همه چی درهم بر همه 

عزیز دلم همه مشکل دارن ...مشکلای خیلی بزرگتر....مشکل ما ایرانیا اینه که رودررو و اروم حرف نمیزنیم..ی بار بشین اروم و منطقی بدون جنجال بامحبت بهش بگو مشکلت چیه چرا اینکارارو میکنی و بی توجه شدی...یا پیش مشاور برو

چی بگم که سکوت بهتره...
عزیز دلم همه مشکل دارن ...مشکلای خیلی بزرگتر....مشکل ما ایرانیا اینه که رودررو و اروم حرف نمیزنیم..ی ...

نه میخواد بره پیش مشاور نه میخواد حرف بزنه درمورد چیزی قبلا اروم و منطقی بود ولی الان سر هر چیزی میپره بم برا همین اینقد داغونم چون ما اینی ک هستیم نبودیم خیلی برعکس شده همه چی من به جادو جنبل اعتقاد ندارم ولی مادرش میگه طلسم شده زندگیتون میگه باید اسپند بیاری دود کنی یعنی به این حد رسیده ک باید ب خرافات اعتقاد پیدا کنم 😞😔