2737
2734
عنوان

خانوما کمک ازدست مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 43 پست

ب نظذمن حق داره .بچه نمیفهمه مامان بچه هم نمیفهمه.در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته.چندبار بگو تا خودشونو جمع کنن.پدربزرگ مهربونم اول یک خونه براعروس ک باهزارارزو اومده خونه شوهر بگیره بعد مهد باز کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقصر مادرشوهرت نیست چون ایشون اختیار خونه زندگیشو داره و دوست داره نوه هاش پیشش باشن..مقصرفقط وفقط خودتی که به خواستگاری که نمیتونه خونه مستقل برات فراهم کنه بله گفتی و فکر همچین روزایی رو نکردی..الانم دیر نشده تمام تلاشتونو کنین زودتر پولی تهیه کنین و حتی شده یه خونه کوچیک مستاجر بشینین چون واقعا تحمل این وضعیت سخته..

2731
خب این تقصیر تو تو همون اتاقی ک مال خودت تمیز کن ب بیرون کاری نداشته باش اصن

عزیزم وقتی تو یک اتاق مادرشوهرشه یعنی مستقل نیس پس نمیشه فقط تو اتاق خودش بمونه .شوهرشم چون اژ نظر مالی مستقل نیس کاری از دستش بر نمیاد

دقیقا،استارتر کثیف کاری هاشونو کار نداشته باش

اره در حد خودش باشه ن بیشتر ن کمتر بالاخره مادر شوهرم خسته میشه ب بقیه میگه باید کمک کنن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
مقصر مادرشوهرت نیست چون ایشون اختیار خونه زندگیشو داره و دوست داره نوه هاش پیشش باشن..مقصرفقط وفقط خ ...

منم همیشه متعجبم از ادمایی که همچین شرایطی روقبول میکننـ

به نظرمن توهم عقدخونه بابات میموندی بهترازاین بود که بیای تویکی ازاتاقای پدرشوهرت

حالاهم که اومدی گلم،بایدتحمل کنی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
عزیزم وقتی تو یک اتاق مادرشوهرشه یعنی مستقل نیس پس نمیشه فقط تو اتاق خودش بمونه .شوهرشم چون اژ نظر م ...

خب زیادیم دیگه نباید کار کنه در حد خوش وقتی همه کار ها را میکنه مادر شوهر هم خسته نمیشه هم نوه هاش هستن هم خونش تمیز ولی ی کم شل بگیره مادر شوهر صداش در میاد ب دختراش میگه پاشن سراغ بچه هاشون

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2740
خب زیادیم دیگه نباید کار کنه در حد خوش وقتی همه کار ها را میکنه مادر شوهر هم خسته نمیشه هم نوه هاش ه ...

من چن ماه بخاطر دوری شوهرم خونه پدرشوهرم موندم

نوه هاشون میومدن میپاشیدن میریختن،منم اصن دست نمیزدم فقط اتاقی ک ساکن بودم،و آشپزخونه رم رسیدگی میکردم

کاری با بقیه اتاقا و هال نداشتم

اخم نمیکرد مادرشوهرت؟

میکرد

اما من مسئول اخمشم آیا؟

اون انتظار داشت من جلو دخترش خم و راست میشدم،من باید قبول میکردم؟

جز شرایط ضمن عقدمم نبود تمیز کردن خراب کاری نوه هاشون،ماماناشون بیان جمع کنن،مگه بچه من کثیف کنه اونا جمع میکنن؟

اسی چرا جواب نمیدی

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

حقیقت رو بگو

از خستگیهات

نداشتن ارامش

مستقل نبودن

.....

مادرشوهرت هم حق داره مهمون مهمون نمیخاد صاحب خونه هیچکدومو... 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

مشکل شما اینه که کثیف کاری اونا رو تمیز میکنی.خب خواهر من نکن.اینجوری مادر شوهرت خودش ببینه خونش بهم ریختست،بیرونشون میکنه یا نهایتا به مادرشون میگه بیاد تمیز کنه.شما فقط اتاق خودتو جمع کن 

2706