2737
2739
عنوان

خانوما کمک ازدست مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 43 پست

خب چرا مستقل نیسی؟ازاول شرایطو میدونسی؟نکنه شوهرت گفته بوده یه مدت خونه بابام زندگی کنیم تا خونه بگیرم؟؟

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  
میکرد اما من مسئول اخمشم آیا؟ اون انتظار داشت من جلو دخترش خم و راست میشدم،من باید قبول میکردم؟ ج ...

افرین به تو چقد محکمی،هرچقدم اخم میکرد تو وظیفت نبود جمع کنی ک،تقصیره توچی بود ک تواون خونه زندگی‌میکردی؟دوبار اخم کنه توجه نکنی خودش میفهمه حساب کار دستش میاد

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین به تو چقد محکمی،هرچقدم اخم میکرد تو وظیفت نبود جمع کنی ک،تقصیره توچی بود ک تواون خونه زندگی‌می ...

ببین مثلا همیشه ب پسرش درس میدم،خیلی رشد کرده ازنظر درسی

یا هرکدوم از پسرا کمکی بخوان از شوهرم،مانع نمیشم

اما اینکه گندکاری ها نوه هارو جمع کنم،شرمنده،منم شخصیتی دارم

اخم کنن،من بیشتر اخم میکنم

عزیزم وقتی تو یک اتاق مادرشوهرشه یعنی مستقل نیس پس نمیشه فقط تو اتاق خودش بمونه .شوهرشم چون اژ نظر م ...

واقعا نمیخواستم این حرفو بزنم ولی ازدست سو استفاده های جاریم دلم خونه .جاریم خونه ی پدرش نزدیک خونه ی پدرشوهرمه میاد بیشترموقع بچه هاشو میزاره ومیره خونه پدرش منم بچه ی کوچیک دارم باید درک کنند اگه بچه ها دوست دارن بمونن مادرشون هم باهاشون بمونه من که تنهایی ازپس همه کارها برنمیام به خدا درکم کنید

2742
ببین مثلا همیشه ب پسرش درس میدم،خیلی رشد کرده ازنظر درسی یا هرکدوم از پسرا کمکی بخوان از شوهرم،مانع ...

افرین ادم اینطوری اتفاقا بیشتر عزت و احترام داره،بعضیا فک میکنن هرچی واسه خانواده شوهر کلفتی کنن بیشتر عزیز میشن درصورتی ک اونطوری ب چشم ی توسری خور و کلفت نوکر نگاش میکنن هرچی هم دلشون‌میخاد میگن بهش،منم خونه مادرشوهرم خیلی دیربه دیرمیرم الان نزدیک ۱ ماهه نرفتم!هروقتم میرم درحد اینکه اگه شام اونجا باشم سفره رو با جاریم بیاریم و شب باهمدیگه ظرفارو بشوریم وگرنه کار دیگه ای نمیکنم درصورتی ک مادرشوهرم توقع داره من نوکره خودشو اگه دختراش اونجا باشن نوکره دختراش باشم که منم بقول شما واسه خودم شخصیت دارم،هرچقد اخم کنه منم بیشتر اخم میکنم و نمیزارم هرچی خاستن چه مستقیم چه غیرمستقیم بهم بگن

واقعا نباید دوتا خانواده باهم زندگی کنن این کار از پایه غلطه نیازهای نسل هاب مختلف متفاوته اینجوری هیچکدوم ارامش ندارن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خب چرا مستقل نیسی؟ازاول شرایطو میدونسی؟نکنه شوهرت گفته بوده یه مدت خونه بابام زندگی کنیم تا خونه بگی ...

الان داریم پشت خونه ی پدرشوهرم میسازیم ولی به خاطر شرایطمالی نیمه کاره مونده معلوم نیست کی دوباره بتونیم بسازیمش

2740
الان داریم پشت خونه ی پدرشوهرم میسازیم ولی به خاطر شرایطمالی نیمه کاره مونده معلوم نیست کی دوباره بت ...

الان دستم میلرزه که این پیامارومیدم خیلیم چی بهم گفت ولی تلویزیون اتاقم زیاد بود نشنیدمشون

الان داریم پشت خونه ی پدرشوهرم میسازیم ولی به خاطر شرایطمالی نیمه کاره مونده معلوم نیست کی دوباره بت ...

ببخشید اینطوری میگم ولی اشتباه کردی!اون مرد به اینطوری زندگی کردن عادت میکنه و در پی تکمیل خونه نیس،برادرشوهر من وضع مالیشم خیلی خوبه ولی هنوز بعده۲۰سال خونه مادرشوهرم زندگی میکنن مث شما،بیاید میگفتی تاخونرو تکمیل کنیم عقد بمونیم بعد تکمیل شد عروسی کنیم،فقط حواست باشه شوهرت بیخیاله خونتون نشه که یه عمرباید با مادرشوهر زندگی کنی

به نظر من مقصر اونایی هستن ک از بچه اوردن فقط زاییدنشو بلدن بعد بچه هاشون دائم خونه مادر بزرگا ولون  خونه پدر بزرگ دو بار در هفته سه بار نه هررزو خوار شوهر منم همینه بچه هاش کلا خونه پدرشوهرمنبچه هاش شر بی ادب بد خلاق بخاطر همین شوهر من ماهی یکبار میگ بریم اونجا همون ماهیی یکبارم ک میریم سر سام میگیریم زود بر میگردیم همه صداشون در اومده از این پدر مادر بیخیال  دختر مجرد پدر شوهرم ک از خونه فراریه بدبخت

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
من چن ماه بخاطر دوری شوهرم خونه پدرشوهرم موندم نوه هاشون میومدن میپاشیدن میریختن،منم اصن دست نمیزدم ...

حرف منم همین ب استاتر

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش