2733
2734

تا حالا شده با یه پسر هرزه اشنا شین اولش خیلی بهتون توجه و محبت کنه  بهش دل ببندین ولی بعد بفهمین با خیلیا رابطه داره و شما براش مهم‌نیستین و بعد یه دعوا ولتون کنه بره؟دیگه سراغتونو نگیره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوشبحالت

سخت هس ولی شدنیه 

چطور اونا میتونن یجور دیگ نگامون کنن ماهم ب راحتی میتونیم کنارسون بزاریم 

و برن پی عشق و حالشوون

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
2740

بله صد درصد ، من یبار با به پسر خیلی خوشگل  دوست شده بودم همش دوسداش حرفای ناجور بزنه اهمیت نمیدادم  مجبورم میکرد ینی دوبار گفتم  ولی  فقط حرفشو تکرار کردم و نمیگفتم حتی سر قرار ک میرفتم میخواس بوسم کنه نمیزاشتم فقط یبار دستمو گرف عذاب وجدان داشتم ،  نزاشتم بوس کنه  اخر فهمیدم ازون پسراس خودشم فهمید منم ازون دخترا نیسم  ول کرد.😂😂😂

من عشق اولم تو اینستا بهم پیام میده اما من ازدواج کردمو دارم جدا میشم چیکار کنم باهاش اونم میگه که جدا شده. من دیگه واقعا حسی بهش ندارم اصلا تو فکرشم نبودم اون پیگیر من بود همیشه

خدایا کمکم کن خیلی سردر گمم
تعریف کن 😔

هیچ با التماس اومد.قشنگ یادمه خونه خالم بودیم قبلش گفته بودم فلانی من دیگ از تل میرم ب بچه ها سلامبرسونو این حرفا(همکلاسیم بود)

بگم ۲۰ بار زنگ زد کمه هی اس پشت اس منم ش نداشتم

اخرسر دیدم ش ارژ فرستاده ک بزنگ

گفتم بخدا معمونیم اتفاقی افتاده اخه چیشده نصف شبی

برم خونه پیام میدمت

تعجب کردم یه همکلاسی چکار داره واقن

خلاصه ۲ شب بود رسیدیم خونه تا گفتم رسیدم زنگ زد

نفس نفس میزد

اخه اون دورش شلوغه ولی دور من خبری نیست

به درک که شلوغههه ی روز ک تنها میشه 

اونموقع هم میان ولی ماها باید بلد باشیموو اذیتشون کنیم

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
2706