2733
2739
عنوان

این دعا معجزه است

22986 بازدید | 42 پست

بچه ها من بارها با این دعا حاجت هایی گرفتم ک شبیه معجزه بود چهل روز صدبار بخونی قطعی حاجت میده اگر ب صلاح باشه ولی من گاهی فقط ی بار صد مرتبه خوندم و حاجت گرفتم 

هرکی حاجت گرفت این دعا رو پخش کنه و واسه نی نی دار شدنم دعا کنه🙏

وای اره منم دوبار حاجت گرفتم دعای مقاتل ابن سلیمانه...گفته هرکی ۱۰۰بار بخونه وحاجت نگیره منو لعنت کنه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

معنیشم خیلی خوبه...مخصوصا اونجاش که میگه...اگرازتونخواهم که کمکم کنی پس ازچه کسی بخواهم که کمکم کند؟💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون خواهری فقط همین چن خط هست؟اسم دعا چی هست؟

دعای مقاتل ابن سلیمان...اره همین چن خطه معنیشم بخون باحضور قلب

ننوشته ۴۰ روز گفته صد بار بخونید. 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738
دعای مقاتل ابن سلیمان...اره همین چن خطه معنیشم بخون باحضور قلب

ممنوننم خواهری

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              

کجاش زده ۴۰ روز بخونید؟ من تو مفاتیح نگاه کردم زده هر کی ۱۰۰ مرتبه این دعا رو بخونه حاجت روا می شه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706