2733
2739
عنوان

شما بودین چی جوابشو میدادین

398 بازدید | 45 پست

فاتحه یکی از فامیل بودیم بعد دختر عمم خاست ظرف بشوره گفتم منم کمکت کنم گفت ن نمیتونم دونفری حالا تا اینجا ک مشکلی نداشت ولی بعدش گفت ک با لحن تند گفت ک میدونی چرا نزاشتم بشوری چون کندی اونم با این لباست😵😵😵😵 گفتم ن اتفاقا من کند نیستم برعکس میگی گفت عه پس بیا بشور چند تا ظرف مونده بود گفت بیا ببین کندی😟😟😟 خب کف زیاد داشت ولی در مورد لباسم ک ی رو دوشی بلند مشکی بود زیرشم ی پیراهن تا زانو بهش گفتم من لباسیو میپوشم ک باهاش راحتم کار ندارم ک بقیه چی میگن ولی بازم در عجبم ک چرا اینجوری رفتار کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر عمه ست دیگه پیش میاد 

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2740
ببین ما سال تا سال همو نمیبینیم این یجوری شده اصن فقطم با من اینجوره

شاید اون لحظه مشکلی داشته خودتو ناراحت نکن فامیلین با هم 

مامانم همیشه میگه هیچکس مثل فامیل نمیشه این بدی ها رو هم نباید به دل گرفت فامیل گوشت آدمو میخوره استوخونو دور نمیندازه یه همچین چیزی😁

وقتی دیدی نرمال نیست محل رو ترک کن  چون قبلش یه مشکلی داشته روی تو خالی کرده

راستش منم شک کردم اخه میدونی دختر عمه اونم بالا سرش ایستاده بود داشت امر ونهیش میکرد😁😁😁😁😁 دختر عمه اونم بمنم گیر میداد خلاصه اونلحظه خیلییییی خودمو کنترل کردم ک حسابشونو نرسم دو نفری داشتن مخمو میخوردن

من دلیلشو کنجکاو شدم بدونم

باید نگاه میکردی باهمه بد رفتار میکنه یا نه اگه با همه بد بوده حتما مشکلی چیزی داشته اگه با شما تنها حتما کسی بدتو گفته یا حسودیش شده و....

بازم میگم بیخیال😊