2737
2739
عنوان

رابطه ام با پدرم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 3838 بازدید | 50 پست
آره مخصوصا از وقتی متاهل شدم

شما خودتو تو رابطه مادرت با بابات قاطی نکن . حالا می مونه از این برترسی نکنه شوهرت اذیتت کنه . اونم شعور شوهرو میرسونه . شما سعی کن هرگز موضوع خیانت تو صحبتا خوانوادگی مطرح نشه . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار توی خطر بودم

وقتی بابام بغلم کرد فکر می کردم توی امن ترین نقطه دنیام

از اینکه بعضی وقتا دوسش دارم بدم میاد

داره از شوهرمم بدم میاد

چقدر شبیه بابام به نظر میاد

به ها با اجازه ی استارتر ازتون میخوام در مورد کامنت منم جواب بدین کسی مثل من هست؟مثلا مادرم با وجود مهربونی و از خود گذشتگیش یادمه همیشه صبح ها برای مدرسه به من وقتی پول تو جیبی میخواست بده پرت میکرد جلوم میگفت از روی زمین خم شو بردار چون معتقد بود اگه با دست پول بده اول صبحی تا شب برکت از دستش میرهیا حتی کقتی خیلیکوچیک بودم شوخی هاش با من فحش هایی مثل ج نده بود من چکار باید بکنم عذاب وجدان داشته لاشم یا هرکسی دیگه بود اینطور ازش داغون میشد؟اینا نمونه های کوچیکشه 

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2731
شما خودتو تو رابطه مادرت با بابات قاطی نکن . حالا می مونه از این برترسی نکنه شوهرت اذیتت کنه . اونم ...

مامانم منو همیشه خیلی تو رابطش با بابام دخالت می داد

منم شوهر نمی داد نمی ذاشت ازدواج کنم

نمی ذارم جلوش اصلا بحث خیانت بشه ولی بعضی صفات شوهرم مثل بابامه

بعضی وقتام حس می کنم چقدر شکل بابام شده قیافش مثل بابام میشه

یه بار توی خطر بودم وقتی بابام بغلم کرد فکر می کردم توی امن ترین نقطه دنیام از اینکه بعضی وقتا دوس ...

خودتو جمو جور کن فقط به خاطره اینه که دختر به پدر به چشم اولین حامیش نگاه میکنه حالا پشتت خالی شده . البته این حسه توه . پدرت اگه با تو خوبه بزار خوب بمونه . خرابش نکن این حست بزرگ نشه پدرتم معلومه دوست داره . اینو خرابش نکن . کم کم سنت بره بالا می فهمی چی میگم

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
به ها با اجازه ی استارتر ازتون میخوام در مورد کامنت منم جواب بدین کسی مثل من هست؟مثلا مادرم با وجود ...

اومدم اتفاقا جوابت رو بدم ولی پاک کردم نمی دونم چرا

منم مامانم بعضی وقتا خیلی بد می‌شد همه حرصش از بابام رو هم گاهی سر من خالی می کرد 

حال بدیه می فهمم چی میگی

خودتو جمو جور کن فقط به خاطره اینه که دختر به پدر به چشم اولین حامیش نگاه میکنه حالا پشتت خالی شده . ...

هر وقت می بینمش حالم بد میشه نمی دونم با این حالم چی کار کنم

مثلا کاهی می خوام جرعت به خرج بدم باهاش رو به رو بشم و حرف بزنم هم کلام بشم ولی بعدش مثل امشب حالم بد میشه

2738
اومدم اتفاقا جوابت رو بدم ولی پاک کردم نمی دونم چرا منم مامانم بعضی وقتا خیلی بد می‌شد همه حرصش از ...

ببین بخدا مامانم زن بدی نیست حتی مادر بدی نیست تا حالا سرم داد نزده دستش روم بلند نشده اما رفتاراش عذابم میداده و میده از وقتی هشت نه سالم بود فحش های بد بهم میداد توی عصباینت یا همین مثلا پول پرت کردناش یا هزار تا چیز دیگه مامانم فقط نادون هستش (فحش رو نمیگم منظورم نا بلد هست)فرهنگش فرق میکنه نمیدونم چطور توضیح بدم حالام خوب نیست هم به خودم حق میدم هم عذلب وجدان دارم

دیگه کم کم شوهرم هم داره می فهمه از بابام بدم میاد

من قبلا روانشناس هم به خاطر این مشکلاتم می رفتم 

اثر زیادی نداشت

حالم بده

خیلی بد

امشب نمی تونم کنار بخوابم

اونم تو یه اتاق کنار یه مرد

تا سال‌ها از همه مردا متنفر بودم

شاید ماجراهای بدی دیده

نمیدونم خدا کمک کنه ماهارو که کوچیکترین حقمون پدر و مادر سالم بوده و خدا کمک کنه خودمون مادر های بهتری بشیم

2706