2737
2739
خدا به کارتون برکت بده

همین 500 تومن رو تقسیم ب چهار کن هفته ای بگو فقط 125 دارم باید همین رو خرج کنم 

تمام هزینه هات رو هم بنویس خیلی کمک کننده ست

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

سبزی خوردن ھم خاصیت فراوون دارہ ھم جایگزین خیلی میوہ ھا میشہ توی ویتامین رسونی۔ھم ارزونتر از میوہ است و واسہ بچہ ھا خوبہ۔از طرفی باعث میشہ کہ پول نوشابہ و ماست دلستر و۔۔۔کمتر بدیم۔این ی نمونہ ی کوچیک از صرفہ جوئی منہ۔درضمن سالم میمونیم و بہ دکتر رفتن احتیاج پیدا نمیکنیم

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب قسطاتون زیاده نسبت به حقوقتون باید جوری برنامه ریزی میکردین که بهتون فشار نیاد

همه قسطامون واسه خرید خونست گرونیا و کم شدن کارا همه برنامه ریزیامون بهم ریخت

سبزی خوردن ھم خاصیت فراوون دارہ ھم جایگزین خیلی میوہ ھا میشہ توی ویتامین رسونی۔ھم ارزونتر از میوہ اس ...

منم که امشب عدسو جایگزین گوشت کردم

بمیرم برا خودمون☹

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2728
سبزی خوردن ھم خاصیت فراوون دارہ ھم جایگزین خیلی میوہ ھا میشہ توی ویتامین رسونی۔ھم ارزونتر از میوہ اس ...

بچه ها که سبزی دوست ندارن میوه رو در حد توان میخرم براشون چون خیلی دوست دارن بستنی هر روز میگیرم ولی شیر و ماست هر روز نمیتونم بخرم گردو کم و بیش میخرم مخصوصا تو مدرسه ها ولی پسته و باقی خشکبار هیچی 

2738
نه اشتباه نکن کسی از فردا خبر نداره،شاید چندسال دیگه اوضاعتون خوب شد ولی واسه بچه دار شدن دیر

فعلن ک عقدم ولی تا ۵ سال دیگه برجی خدادتومن قسط داریم حالا هنوز باید ی وام ۳۰ تومنی بگیریم و عروسیم هست بگیرم...با این خرج ها خرج بچه ام ک ماهی خدادتومن برای چی اینقد ب خودمون فشار بیاریم و ی نفرو ب این دنیا اضافه کنیم و بعدش همش بش بگیم نداریم نداریم ک ذهنش بشه پر عقده

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

سبزی بیشتر فیبر داره نمیشه میوه رو کلا حذف کرد

حالا کمتر بخرین ولی کلا حذف نکنید

منم که امشب عدسو جایگزین گوشت کردم بمیرم برا خودمون☹

من که از عید نتونستم گوشت بخرم سینه مرغ با سنگدون چرخ کردم جای گوشت استفاده میکنم آخه بچه هام خیلی کوفته دوست دارن 😔😔

منم که امشب عدسو جایگزین گوشت کردم بمیرم برا خودمون☹

من یکماہ گوشت میخرم و بہ وعدہ ھای کوچیک تقسیم میکنم۔ماہ بعدی دیگہ پول خرید گوشت نمیدم و بجاش مرغ و چیزای دیگہ میخرم۔اینطوری بھمون فشار نمیاد۔بہ جای مایع دستشوئی بعضی وقتا از صابون استفادہ میکنم کہ بھداشتی ترہ و مثل مایع مواد شیمیائی جذب پوست نمیشہ۔ازطرفی ارزونترہ و بیشتر میمونہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
دقيقا مثل ما،اوردن بچه ب اين ايران مغشوش واقعا جرم و گناه

منم نظرم همین میگم دلیلی نداره کسیو ب این دنیا بیارم و با ندارم ندارم بزرگش کنم مگر چ‌گناهی کرده ک سراسر عقده بشه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706