2733
2739
درآمدمون ثابت نیست مثل هزینه هامون  ولی فک کنم از ۱۵۰۰ تا دو تومن متغیره  قسطامون یک توم ...

خب قسطاتون زیاده نسبت به حقوقتون باید جوری برنامه ریزی میکردین که بهتون فشار نیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب عزیزم اینجور ک گفتی مدیریتتون خوبه  ایشالا درامدتون بیشتر میشه به امید خدا

این که اسمش مدیریت نیست اجباره وقتی نیست خرج هم نمیتونی بکنی خیلی چیزای ضروری رو چند ماهه نتونستم بخرم

2731
یعنی کلا 500 تومن میمونه? خداییش خیلی کمه برا 4 نفر

هر ماه متغیره بسته به این که کار باشه یا نه 

ولی آره خیلی سختا خیلی چیزا رو از زندگی حذف کردم خیلی چیزا هم نیازه که نمیتونم تهیش کنم 

2738
هر ماه متغیره بسته به این که کار باشه یا نه  ولی آره خیلی سختا خیلی چیزا رو از زندگی حذف کردم ...

خدا به کارتون برکت بده

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

باورتون میشه تصمیم گرفتیم بچه دار نشیم؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706