2737
2739
نمیشه گفت مادر بزرگم با ما زندگی میکنه یک بار وقتی رفتن و بلند شدیم برای تمیز کاری گفتم خب حداقل ماه ...

چقدر بی درکن ما که ازوقتی اوضاع بد شده جایی نمیریم مگه چندبار دعوت کنن خونه خواهرم شاید سالی دوبار

نمیشه گفت مادر بزرگم با ما زندگی میکنه یک بار وقتی رفتن و بلند شدیم برای تمیز کاری گفتم خب حداقل ماه ...

مادربزرگتون نباید درک کنن خرج خودشون رو کہ میدین خرج مھموناشونم باید بدین؟مھموناتون نباید درک کنن ھم مادرشون رو نگہ میدارین ھم خرج خودشون رو؟ای وای خدا بھتون صبر بدہ و کمکتون کنہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بی درکن ما که ازوقتی اوضاع بد شده جایی نمیریم مگه چندبار دعوت کنن خونه خواهرم شاید سالی دوبار

خیلی خیلییی سختمون بخدا 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728
مادربزرگتون نباید درک کنن خرج خودشون رو کہ میدین خرج مھموناشونم باید بدین؟مھموناتون نباید درک کنن ھم ...

اگر درک میکردن این طور نبود😔 بخدا یه سختی هایی میکشیم بازم میگم خداروشکر حالا من شوهرم هر هفته‌پول میزنه حسابم میگه خرج خوردو خوراکت لباس و اینام خودش برام‌میخره باز من اون پولا چند بار دادیم برای خرج خونه این دفه ریخته ولی نمیتونم بشون بدم 😔 اخه ۲۴ روز خون ریزی دارم فردا باید برم دکتر وگرنه میرفتم برنج و روغن میخریدم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
خیلی خیلییی سختمون بخدا 

میدونین چیکار کنین قبل اینکه آخر هفته بشه بگین مادر بزرگتون زنگ بزنه خونه عمه یا عموهاتون که ما آخر هفته میایم اونجا چندبار برین تو خرج بندازینشون دیگه کمتر میان

میدونین چیکار کنین قبل اینکه آخر هفته بشه بگین مادر بزرگتون زنگ بزنه خونه عمه یا عموهاتون که ما آخر ...

عزیزم مادر بزرگم خونه هیچ کدوم نمیره باورت میشه؟ الان حدود ۶ ۷ سالی هست نمیره میگه باید بیان سرم بزنن ماهم‌نمیتونیم بریم اخه بابام دام داری داره و ۲۴ ساعت نیاز ب رسیدگی 😭 اخه از وقتی اوضاع این طور شد دیگه دام داری هام خابیدن شیرو کیلو هزار میخرن ب زور ازمون قصابی ها دیگه زیاد دنبال گاو و گوسفند گوشتی نیستن میگن فروش نداریم

اگر درک میکردن این طور نبود😔 بخدا یه سختی هایی میکشیم بازم میگم خداروشکر حالا من شوهرم هر هفته‌پول ...

الھی کہ خداوند بھتون روزی حلال و فراوون بدہ۔عزیزم قطعا باید با انسان بیدرک صحبت کرد تا مسائلو بفھمہ۔مطمئنم ھمون فامیلا خانوماشون حتی حوصلہ ی دوشب پذیرائی از مھمون ندارن

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2738
الھی کہ خداوند بھتون روزی حلال و فراوون بدہ۔عزیزم قطعا باید با انسان بیدرک صحبت کرد تا مسائلو بفھمہ۔ ...

ممنون گلم مرسی عزیزم

اره من پارسال رفتم خونه عموم بعد موهام باز بود زنعموم هی نگا میکرد میگف موهات نریزه تو خونم منم دیگه نرفتم

ای بابا چاره ای نیست مثه اینکه، خودشون باید درک کنن

اره عزیزم خودشون فقط

ممنون گلم مرسی عزیزم اره من پارسال رفتم خونه عموم بعد موهام باز بود زنعموم هی نگا میکرد میگف موهات ...

متاسفم براشون۔اما مطمئنا جای پدرومادرت تو بھشتہ۔

متاسفم براشون۔اما مطمئنا جای پدرومادرت تو بھشتہ۔

مرسی عزیزم