2737
2739
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3012198 بازدید | 41767 پست
سلام به همگی
دوستای خوبم پنج شنبه این هفته میخوایم باهم دیگه متوسل بشیم به آقا امام حسین (ع) و زیارت عاشورا بخونیم و برای جمعمون دعا کنیم.هر کسی میخواد لطفا بیاد به این تاپیک و ثبت نام کنه....http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=24340&PostID=1785657#1785657
ایشالا همگی حاجت روا بشیم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من به سایتی که زیبا گفته بود رفتم .
شما هم بیایید . ختم خوبیه
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
سلام آریاناجان
انشالله همیشه حاجت رواشی . عزیزم به تاپیک ختم قرآن هم سر بزن
شنبه ها و 1 شنبه ها ثبت نام برای ختم قرآن روز جمعه است .
همه تون دعوتید
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=8587&PageNumber=102
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
2742
یه چیز جالب!! من امروز دو تا حاجتم گرفتم.یکی ختم بسم الله بود که فکر کنم همه در جریانش باشین.روز 13 بود که حاجتم گرفتم.البته برای دوستی نذر کرده بودم.نمیدونم چرا دعام برای همه مستجاب میشه جز خودم!! از امروز تصمیم گرفتم برای دیگران دعا کنم لااقل دیگران به حاجتشون برسن.
2740
نماز 5شنبه رو از طلوع آفتاب تا غروب می شه خوند
شب نمیشه خوند
فریدون مشیری
پری جون اینقدر ناامید نباش . ناامیدی گناه داره . با ناامیدی راه به جایی نمی بری . مگه به خدا ایمان نداری ؟ مگه دوستش نداری ؟ او تو رو خیلی دوست داره . خیلی خیلی دوستت داره . اگه اینطور نبود تو رو هرگز میون این جمع شاد و امیدوار و انشالله مومن نمیکشوند .
با ایمان کارت رو پیش ببر .

سانازی جون نمی دونی چقدر از حاجت رواشدنت خوشحالم . انشالله خدا خواسته خودت رو هم میده .

تو صفحه 2 این تاپیک قبل از نماز 5شنبه یک نماز دیگه هم معرفی کردم که اون هم فوق العاده است . این نماز رو امام صادق معرفی کرده برای پیامبر و خود امام صادق ضمانت کرده که به لطف خدا حاجت روا می شوید . فقط یک کم سخته . ولی ارزش داره
فریدون مشیری
پری جون انشالله نتیجه میگیری
عزیزم دعاهای درجه 1 دیگه ای هم تو این سایت هست . اون ها رو هم خوندی ؟
فریدون مشیری
خیلی ممنون لیلی جون.من همیشه دعاهایی که به دلم می افته رو میخونم.نماز پنج شنبه خیلی دوست دارم بخونم.ولی باشه چشم سعی میکنم اونم بخونم
پری جون حتما برات دعا میکنم البته اگه قابل باشم.
دوستان برای منم دعا کنید.
2706