2733
2734
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3013615 بازدید | 41767 پست
انشالله نتیجه می گیری پری جون
احساس می کنم روحیه ات بهتر شده

سانازی جونم قربون این امید و ایمانت برم . خیلی باهات حال می کنم

به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها به سایت ختم قرآن هم برین . انشالله همین جمعه است . نفری 1 حزب یا بیشتر
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=8587&PageNumber=103
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
مرسی لیلی جون از تاپیک خوبت
اینقدر از نماز 5 شنبه گفتی منم تصمیم گرفتم این پنجشنبه ان شاالله بخونم
نزدیک 6 ساله مشکلی دارم که حل نمی شه جمعه ای اینقدر گریه کردم که داشتم خفه می شدم اما نمیدونم چرا وقتی دعا یا نماز حاجت می خونم هیج چیزی تو ذهنم نمی یاد که دعا کنم مثل اینکه دیگه هیچ چیز برام اهمیت نداره می گم حالا این حاجتم روا شد یا اون یکی اخرش که همه از دنیا می ریم چی با خودمون می خواهیم ببریم
نمی دونم منظورم را تونستم خوب بگم یا نه؟
راستی یه سوال لیلی جان من چون باردارم کلا نماز روزانه ام رو هم نشسته می خونم این نماز 5 شنبه رو هم دیگه کلا نشسته می خونم به نظرت اشکالی که نداره ؟ اخه شکمم خیلی گنده است نمیتونم دلا راست شم

راستی لیلی جون ما غیر از اینکه هم محلی در اومدیم هم رشته هم هستیم ها
دوست دارم
2731
آریاناجون . اون نماز هم معجزه گره . کمی سخته اما خود امام صادق فرموده : من ضامنم بر خداى عز و جل آن که از جاى خود حرکت نکند تا حاجت او روا شود

من از این نماز هم حاجت گرفتم . ولی قبلش غسل می خواد .

مریم بانوجون فکرنمی کنم اشکالی داشته باشه نشسته بخونی . می خوای از یکی دو نفر دیگه هم بپرس .
می دونی چقدر دعای زن حامله گیراست !
انشالله خانواده گلت مخصوصا پدر و مادرت رو ببینی .

تو زبانشناسی خوندی ؟ البته من رشته لیسانسم مترجمیه .
فریدون مشیری
بچه ها ختم قرآن یادتون نره . از الات باید برای جمعه ثبت نام کنید : http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=8587&PageNumber=103
فریدون مشیری
سلام مارال جون
عکست نیومده
فریدون مشیری
سام تبریک به همه حاجت روا ها به خاطر دل پاکشون.سانازی آفرین به دل پاکت که به خاطر دوستت چنین ختم نسبتا سنگینی رو که زحمت داره برداشتی. دوست گلم برای منم دعا کن.یه پیشنهاد دارم. اگه می شه همه دوستانی که اینجا انواع و اقسام ختم و نماز و دعا رو گذاشتند به ترتیب یه شماره به ختمشون بدن. پستاشونو ویرایش کنند. اینجوری اگه دوستی آدرس خواست می تونیم بگیم برو ختم شماره فلان رو نگاه کن.یه نظمی هم تاپیک میگیره. البته یه پیشنهاده.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
داوودی جونم سلام
من متوجه نشدم . می شه توضیح بدی . می خوام استفاده کنم .

از شماره صفحات نمی شه استفاده کنیم
فریدون مشیری
سلام منظورم اینه که مثلا شما اولین ختمو گفتی شماره 1 به اون ختم بدی به همین ترتیب شماره 2، 3، 4 و ...اینطوری می شه به دوستان گفت نماز روز 5 شنبه مثلا ختم شماره 15 هست. البته با صفحه هم می شه ولی با شماره دسترسی سریع تره. البته مستلزم این هست که همه دوستایی که تا حالا ختم گذاشتند بیان و پستاشونو ویرایش کنن یه شماره به ختمشون بدن. البته باید زودتر این پیشنهادو می دادم که تعداد ختم ها اینقدر نشده بود فرصت نکردم
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلااااااااااااااااام واای یه اتفاق خوب دوستان.اون ذکر یا حی یا قیوم لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین( در تایید اثرات مثبت شماره گذاری عرض کنم اگه شماره داشته باشه ذکر ها الان شماره ذکر رو می گفتم ، بگذریم...) رو دیشب برای یه حاجتی خوندم که خیلی مهم بود امروز صبح به من گفتند براورده شده و اون مساله حل شده. البته نهایی نیست و تا حل شدن نهایی مشکل خیلی راه هست ولی همین قدم که جلو رفته خییییییلیییییی لطف خدا بوده. من که به این ذکر ایمان پیدا کردم.از لیلی جون و همه دوستان این تاپیک ممنونم.
داوودی جونم خیلی خوشحالم

همون ذکر 1000تایی ؟ می شه شرایط گفتنت رو بگی ؟ چقدر طول کشید ؟
فریدون مشیری