2737
2734
عنوان

کیا مشاوره قبل از ازدواج رفتن ؟

6005 بازدید | 42 پست

سلام

کیا مشاوره قبل از ازدواج رفتن ؟
خودتون تنها رفتین یا با شوهرتون ؟
چیا ازتون پرسیدن ؟
مشاوره چقد تاثیر داشت تو زندگیتون ؟حرفاشون درباره شخصیت شما یا شوهرتون درست بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش مشاور اشتباه رفتیم نصف مشکلات زندگیم بخاطر مشاوره های غلط اون خدانشناس بود .... بعدها ک پیش یه مشاور دیگه رفتیم فهمیدم طرف اصلا مشاور تحصیلی بوده!!!!!!!!! خلاصه مطمعن باشید پیش آدم درست میرید

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2728

بااجازه استارتد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2924747/بچه-هاوکلا-حقوقدانان-نظر-میخوام-خواهشا-بگین-مهمه-فقط-بگین-خوبه-یانه?

لطفا گزارش بزنین تایپیکم روpostId=95253732

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

من نرفتم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2740

من چندروز دیگه میخوام برم

از استرس دارم نابود میشم😔

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
من قبل از خواستگاری چن بار پیش مشاور رفته بودم بعد از خواستگاری با همسرم چن بار رفتیم بله بسیار مو ...

چطوری بود روند مشاوره؟؟؟

باهاتون صحبت کرد؟؟

تنها یا دو نفره باهاتون صحبت کرد؟؟؟

ما رفتیم

دو جلسه من تنها

دو جلسه ایشون تنها

سه جلسه فکر کنم با هم

اونجا کمک میکنن شما متوجه بشی که بلوغ لازم برای ازدواج رو داری یا نه

عزت نفس و شناخت کافی از خودت داری یا نه

از ازدواج اطلاع درست داری یا نه

و اینکه آیا از نظر روانی در تعادل هستی

بعدش در جلسات مشترک سعی می‌کنند توضیح بدن که هر کدوم نقطه قوت و ضعفمون چطوره و زوج دیگه چطور میتونه بجای شوکه شدن و مشاجره کمک کنه

من راضی ام که رفتیم 

با اینکه پیشنهاد مادرم بود و اولویت خودم نبود به نظرم برای جوان‌ها خیلی خوبه

😁

با شوهرم رفتیم و بعد برای هر کدوممون جداگانه هم جلسه میذاشت. یعنی هر جلسه اول انفرادی داشتیم بعد دوتایی. بر اساس‌یه سری تست و حرف زدن نظرشو در‌ مورد ازدواجمون داد

البته اول یه جایی رفتیم یه مرد مذهبی بود که معروفم بود تلویزیون میوردنش

ولی یه دفتر بی‌در و پیکر بدون منشی ، بعد از روی دفتر مشق یه چیزایی که نوشته بود رو برامون می خوند

بعد یه سری پرسشنامه بهمون داد ببریم خونه پر کنیم جلسه بعد ببریم براش

یه سری سوالای‌ چرت

مثلا: تا حالا سقط جنین کردی؟ تا حالا مواد تزریق کردی؟

و با منم که تنهایی حرف زد بهم گفت تو شیزوفرنیا داری 😂😂😂😂

ما هم نرفتیم دیگه اونجا

بعد رفتیم یه مرکزی بر اساس تئوری انتخاب بود

نکته های خیلی خوبی رو برامون توضیح داد. کتابای خیلی خوبی بهمون معرفی کرد

ولی آخرش‌ به خودتون بستگی داره که تا چه حد می تونید تو زندگی از اون روشا استفاده کنید

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
ما رفتیم دو جلسه من تنها دو جلسه ایشون تنها سه جلسه فکر کنم با هم اونجا کمک میکنن شما متوجه بشی ...

تهران رفتی؟؟؟؟

2706