2737
2734
سلام بچه ها.من این ماه از کیت استفاده کردم.دوره هام 28 روزه و کاملا منظمه.طبق این باید 14 سیکل تخمک گذاریم میبود از روز 12 کیت گذاشتم و همزمان دمای پایه رو هم گرفتم.دمای معمولم روی 36.2 بود(روز 12 دمای بدن=36.2/کیت 1 خط)(روز 13 دمای بدن=36.2/کیت 1 خط)(روز 14 دمای بدن=36.4/کیت 1 خط)(روز 15 دمای بدن=36.2/کیت ی هاله کمرنگ)(روز 16دمای بدن=36.2/کیت هاله یکم پررنگتر)(روز 17 دمای بدن=36.4/کیت باز هاله پررنگتر)(روز 18 دمای بدن 36.8/کیت خط دوم پررنگ)(روز 19 دمای بدن=37/کیت خط کمرنگ شد)امروز هم روز 20......حالا نظرتونو میگید؟توی تقویم که نگاه کردم دیدم من همیشه تا 14-15سیکل ی شب درمیون مرتب رابطه داشتم از بعد اون کم میشد3-4شب ی بار میشد....
واسه روز تخمک گذاری دمای بدن بدرد نمیخوره چون دمای بدن بعد از تخمک گذاری میره بالا ,نه قبلش,کیتم قابل اعتماد نیست,من هرچی گذاشتم یه خط بود رفتم سونو گفت امروزه تخمک گذاریت که کیت نشون نداده بود,دقیقا هم همون روز بود
خخدا جونم عاشقتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731