2737
2734
عنوان

دو تا جاری کثیف دارم چجوری باهاشون برخورد کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3802 بازدید | 58 پست
اما خب طدز حرف زدن شما اصلا درست نیست میتونی بگی کثیف اونم از نظر شما نه نحس تعریف نجس را حتما بخون ...

برو بابا 

حالا یچی بدهکار شدیم ؟

می گم پی پی بچشو تو ظرفشویی می شست ، نه جونشو

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب صابخونمون میخاست خونه رو  ب ی خونواده نشون بده دیدم خودش جلو جلو میره تو اتاق و همه جا رو نشون میده انگار ن انگار فعلا ما مستاجر این خونه ایم اینقد کفری شدم امروز ببینمش بهش میگم تازه خانومه از من میپرسه اجازه هست عکس بگیرم بجای من جواب میده

خوب کسی ک از دسشویی میاد و دستشو نشسته اون دست نجسه حرف بدی نزده

باید مبحث وسواس اقای فلاح زاده را بشنوید اونوقت میفهمید نجس چیه پاک چیه،مثلا از دستشویی میاد با اب شلنگ دسشویی هم نمیشورره دستش احیانا معذرت میخام ادرار و مدفوع هست؟؟اب شلنگ بهش نخورده مطمینی؟با این تعابیر هم خیلی ها رو دین زده میکنید هم خودتون مشکل وسواس دارید و دین زدگی ایجاد میکنید

2728

من اصلا کاری ب دین ندارم نجس بودنشو از لحاظ شرعی نگفتم ک حالا بره غسل کنه بعد حالا ادم نمیره دست طرفو بررسی کنه ک نجسی داره یا نه ولی حس چندش اوریه ک بدونی کسی ازز دسشویی میاد دس نشسته دستشو ب شیر ظرفشویی میزنه

باید مبحث وسواس اقای فلاح زاده را بشنوید اونوقت میفهمید نجس چیه پاک چیه،مثلا از دستشویی میاد با اب ش ...

عزیز بحث نجاست تنها نیست دست به شلنگ دستشوی هم بخوره شسته بشه بهتره دستشویی محیطی هست که میکروب داره و همینطور چندش آوره

2738
نجسن نجس     دومی ببخشید  بچشم شنیدم تو ظرفشویی آشپزخونش می شسته

دست شستن تو سینک الوده هست ولی نجس نیست مگه تو توالت شلنگ ندارین?اگر باافتابه هست دستشون رو اگر سه بار اب بریزن پاک میشه اگر شلنگ دارین که به اب کر وصله نجس نیست ولی  بهتره دست رو همونجا بامایع ضدعفونی کنن

رو در بایسی رو بزار کنار رک بهشون بگو خونه من میاین خوشم نمیاد این کارارو کنید حساسم من

من خودم رفته بودم خونه یکی از آشناهامون میوه خوردم دستم کثیف شده بود میخواستم برم بشورم رفتم سمت آشپزخونه صاحبخونه گفت من حساسم دستتو توی ظرفشویی آب نکش برو دستشویی منم اینکارو کردم ناراحتم نشدم با اینکه چیز خاصی نبود فقط میوه خورده بودم ولی خب اخلاق اون خانوم اینطوری بود ناراحتی هم نداشت

یه جور تلخ آرومم...

اول اینکه دستشویی رو یکی دوباری برو اب بگیر وقتی جاریات هستن وقتی تمیز باشه دیگه حالت نجاست نداره 

دمپایی هم اب بگیر 

برای سینکم بعد از اینکه دستشو شست برو سینک رو تاید بریز و بشور ...

خونت هم روی فرشهات روفرشی قشنگ بگیر بنداز اگر حس کردی نجس هست بنداز بشورش ‌...

اگر پارکت داری مواظب باش سخته ابکشی 

اگر سنگو و سرامیکه راحت طی میکشی یا میشه یه اب بگیری و با دستمال خشک کنی 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2706