2733
2734
عنوان

دو تا جاری کثیف دارم چجوری باهاشون برخورد کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3802 بازدید | 58 پست

وقتی اومدن خونت بفرستشون حموم بعد بیان بشینن 

بعدشم با وایتکس و جوهر نمک ضد عفونیشون کن 😒😒😒😒

اخه زن 😐 بدون دمپایی دستشویی میره 😡😡 یعنی خیلییییییی چیزه 😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ دیشب خواب میدیدم داره کرم میریزه و کلی پشت خانوادم داره حرف بد میزنه جلو روم

منم بهش گفتم یبار‌دیگه حرف بزنی دندوناتو توی دهنت خرد میکنم!!!😁

از من بزرگتره

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
یه بار که دور هم نشستید مثلا بگووو وای یه چیزی ازیه نفر شنیدم تا چن روز حالت تهوع داشتم اگه گفتن چی ...

نجسن نجس  

دومی ببخشید  بچشم شنیدم تو ظرفشویی آشپزخونش می شسته

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
چجوری بگم

بگو عزیزم من از انجام فلان کارتون ناراحت‌میشم همین. با روی خوش عزیزم اینا کم چیزایی نیست واقعه چندشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
بگو عزیزم اینجا که خونه خودتون نیست ..رفتی خونه ت رخت خوابت رو تو دستشویی پهن کن😒😒😒 

😁

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
به اولی ، اولین بار که دیدم گفتم گفتم دستو الان آوردی اینجا شستی ؟ گفت دسشوییتون خیلی بده و باز د ...

😩

من توی دسشویی کامل با مایع میشورم حتی اگه فقط دسشویی کوچیک داشته باشم‌اما باز میام توی آشپزخونه اگه بخوام غدا درست کنم یه آب میزنم چون به دستگیره در خورده بدم‌میاد

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2740
نجسن نجس     دومی ببخشید  بچشم شنیدم تو ظرفشویی آشپزخونش می شسته

من خودم به شخصه روم نمیشه به کسی مستقیم تذکر بدم بخاطر همین از این روش استفاده میکنم جوابم میده

خدایاشکرت که هواموداری  

این کلا زن نیست فک کنم 😒😒😒دور شو ازش جدا از حالم بهم زن بودنش مریضی میگیریدا خدای نکرده 

بعضیا بدنشون حساسه ،نرید نرید 😑😑

وقتی اومدن خونت بفرستشون حموم بعد بیان بشینن  بعدشم با وایتکس و جوهر نمک ضد عفونیشون کن 😒😒😒 ...

😁

بخدا از دیشب که شنیدم قاطی کردم

چون من درگیر مهمانداری بودم نفهمیدم یه جاری دیگم گفت

کل خونه زندگی رو نجس می کنن

اما خب طدز حرف زدن شما اصلا درست نیست میتونی بگی کثیف اونم از نظر شما نه نحس تعریف نجس را حتما بخون شما وسواس داری،زنداداش منم بچشو تو ظرفشور میشسته ولی هیچوقت نه به روش اوردیمنه سرزنش کردیم خونه خودش هر جور خواست رفتار میکنه ولی خونه ی مردم ادم باید طبق قوانین و اداب اون خونه رعایت کنه

من باشم همون لحظه میگم بعدشم اون سینکو ی جوری جلو چشمشون میشورم ک از کارشون خجالت بکشن فرشتم بشین شا ...

ایول این خوبههه

بگو عزیزم من از انجام فلان کارتون ناراحت‌میشم همین. با روی خوش عزیزم اینا کم چیزایی نیست واقعه چندشه

آره اینم خوبه

ولی میترسم دعوا شه

اون دوتا خدای حاشیه و این چیزان

2706