2733
2739
عنوان

دو تا جاری کثیف دارم چجوری باهاشون برخورد کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3802 بازدید | 58 پست
عزیز بحث نجاست تنها نیست دست به شلنگ دستشوی هم بخوره شسته بشه بهتره دستشویی محیطی هست که میکروب داره ...

عزیزمم منم نوشتم نجس نگو بگو کثیف کامل پیام را لطفا بخونید بعد ریپلای کنید ممنون

اسی منم مثل توهستم روم نمیشه توروی طرف بگم ک فلان کارتون اشتباهه. ولی وقتی اومدن خواستن برن دسشویی باهاشون برو بگو دمپایارو بپوشین مثلن قبلش اب بریز تو دسشویی ک خیس باشه پا نذارن بعدم بگو مایه گذاشتم همونجا بشورین یا غیر مستقیم جلوشون به بچت بگو میری دسشویی دستاتو حتما بشور بعدبیا بیرون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به اولی ، اولین بار که دیدم گفتم گفتم دستو الان آوردی اینجا شستی ؟ گفت دسشوییتون خیلی بده و باز د ...

نباید اینجوری میگفتی باید محکم میگفتی منو شوهرم خیلی حساسیم دست تو  سینک ظرفشویی شسته نشه

یه بار دخترعمم اومد خونمون شب هم موندن عادت داره مسواک رو سینک ظرفشویی بزنه و منم میدونستم...

منم دو تا اشپزخونه و دو تا سینک دارم یکی مخصوص ظرف یکی هم مخصوص میوه و سبزی شستن...همون اول بلند بلند گفتم من جز این دو کار هیچ کاری دیگه ای تو سینک انجام نمیدم...تو روشویی مسواکشو زد هیچی هم نگفت.بهمین راحتی

خدا میدونه تو خونه زندگیه خودت چه خبره .طهارت یه مقدار مشخص شستشو لازم داره وقتی فقط بچشو شسته مسلما ...

خدا هممیدونه تو ذهن تو و افکار و عقاید چه قدر خباثت هست که حاضر نیستی یه مبحث ساده ی طهارت و نجاست را یاد بگیری و به مردمانگ نجس بودن نزنی احمق جون نجاست با کثیفی خیلی متفاوت ادعای پاک و نجسی نکن لطفا مغزتو تمیز کن البته بهتره بگم پاک کن چون هم قضاوت میکنی هم تهمت میزنی تو اصلا منو میشناسی تو بیشتر از یه اخوندی که چندین سال کسب علم کرده میفهمی متاسفم برا اطرافیانت معلوم نبس هستی که به اسم مذهب و پاکی همه را اذیت میکنی

2728

استارتر کاملا حق داری

ادمی که مراعات نمیکنه و ذاتش تمیز نیست فایده نداره

من یه مهمون دارم هروقت اومد رفت دستشویی اومد آشپزخونه دست شست بعد هم تف میکنه دهنشو میشوره

دیدم دارن روانی میشم گفتم تو همون دستشویی اینکارارو بکن.

حالا بماند که خونه نوسازه دستشویی مون بزرگ و شیکه

گوش نکرد گفت وسواس دارم یبارم باید دستمو آشپزخونه بشورم به شیر الات خورده

بخدا رفتم شیر اتومات خریدم نصب کردیم که هم دستتو ببری جلو شیر خودش اب میریزه 

بازم میاد آشپزخونه

گفتم اتوماته دیگه چه مرگته

نیشخند زد وای بازم دستشوییه حالا خونه خودش از کثافت دیده نمیشه

منم این سری تا اومد اب اشپزخونه رو قطع کردم گفتم خرابه

😆😆😆😆😆😆
تو خوبی  😎😎😎

فقط برا موجود بدختی مثل تو غصم شد به اسم دین چه به سر بقیه میدید کاش به خودت بیای من خوب نیستم ولی سعی میکنم بهتر باشم و در جهل مرکب نمونم خیلی برات تاسف خوردم

باید مبحث وسواس اقای فلاح زاده را بشنوید اونوقت میفهمید نجس چیه پاک چیه،مثلا از دستشویی میاد با اب ش ...

تو خودت حتما یکی از اونهایی هستی که این مدلی هستی

یا شایدهم خودتو نمی شوری اصلا

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
2740
اول اینکه دستشویی رو یکی دوباری برو اب بگیر وقتی جاریات هستن وقتی تمیز باشه دیگه حالت نجاست نداره&nb ...

بیکارم مگه اینهمه کار واس خاطر اونا کنم ؟

اونا درست شن

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
آره اینم خوبه ولی میترسم دعوا شه اون دوتا خدای حاشیه و این چیزان

نه عزیزم چه دعوایی من خونه همکارم بودم خانومش بهم یه تذکر داد من شدمنه شدم که جرا خودم مراعات نکردم. دیگه این احترام به حقوق دیگه. وقتی با ملایمت بگی و بگی ببخشیدا ناراحت نشی گلم ولی خب دیگه گفتم چون باهات راحتم بگم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
باید مبحث وسواس اقای فلاح زاده را بشنوید اونوقت میفهمید نجس چیه پاک چیه،مثلا از دستشویی میاد با اب ش ...

😐😐😐

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤