2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دختر من هم شهریور ۸۸ دنیا اومده
دوست دارم بدون به چه صورت و چه شکلی این کار رو می کنین
در ضمن بچه ها لذت می برن؟ منظورم سن اونهاست که معنی این کار رو می فهمن
شلوغ نشه بچه ها بیشتر بی تاب و نگران بشن؟
2740
نه مامان پونه جون ما پارسال هم این برنامه رو داشتیم البته چون من خودم ترکیه بودم نتونستم برم ولی به دوستان که خیلی خوش گذشته بود.
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
مامان پونه جون بستگی به نظر جمع داره که چجوری بگیریم. بچه ها پارسال تو پارک جمع شدن و کیک خریدن و برناموشن اونجا بود.
امسال به نظرم با توجه به اینکه نی نی هامون بزرگتر و اجتماعی تر شدن و اینکه رقص و آواز بیشتر متوجه میشن یه جایی بریم که برنامه هم داشته باشه. من خودم اتاق تولد سرزمین عجایب رو پیشنهاد میکنم چون موسیقی دارن و کیک هم خودشون میدن و با یه وعده غذا. در ضمن یه جای سرپوشیده هست که گرما و سرما اذیتمون نمیکنه و در ضمن مامان ها و باباها هر دو میتونن حضور داشته باشن. حالا باید ببینیم چند نفر جمع میشن.
سلام پگاه و بقیه دوستان عزیز
پگاه جون فکر کنم ایده اتاق تولد سرزمین عجایب خوبه ، برای اینکه تو فضای بسته بچه ها رو بهتر می شه کنترل کرد.
پگاه جون می تونی پیگیری کنی ببینی هزینه اش چقدره؟ برنامه عکس و یا برنامه ها شون کلا برای این اتاق چیه ؟
چند تا بچه همراه بابا مامان هاشون می تونن حضور داشته باشن؟
پیشاپیش ممنون.
سلام به همگی
ببخشید دوستام پندار آبله مرغون گرفته به خاطر همین نبودم.
نسترن جون خوبی؟ بردیای گل چطوره؟ خودت ایده ای واسه تولد داری؟

مریم جون پس امسال دیگه حتما بیا.