2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه مامانی های خوبی ولی ادم به دیگران میتونه دروغ بگه ولی به خوذش نه  

ما دروغ نمیگیم چون اینجا همدیگر رو نمیشناسیم

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2740
من ني نيم هنوز دنيا نيومده ولي بچه بودم داداش كوچيكمو ميزدم خاك برسرم😢 الان يادش ميوفتم زار زار گ ...

دیگ گذشته بیخیال...منم ی بار قاشق داغ کردم گذاشتم رو دست بچه مهمون😂😂😂😂

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
ما دروغ نمیگیم چون اینجا همدیگر رو نمیشناسیم

اخه من دیدم هرکی میگه بچشو زده همه میریزن سرش مه فلانی و  بهمانی  آخه مگه من مادر تو طول چهار سالی که دارم بچه داری میکنم یه بارم بچمو جدی نزده باشم من مه باور نمیکنم خوب اره آدم بچه زیر دوسالو نمیزنه ولی بزرگتر  رو بعیده من خودم بچم کار بدی میکنه میزنم پشت دستش 

لطفا حسود نباشیم
اخه من دیدم هرکی میگه بچشو زده همه میریزن سرش مه فلانی و  بهمانی  آخه مگه من مادر تو طول چ ...

والا من تاپیک زدم ک بچمو زدم هیچکس نریخت سرم فقط گفتن رو خودت کار کن و راهنمایی کردن...بچمم تازه الان دوسال و سه ماهه ست