2737
2739

نه برای چی اخه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره کتک که نه دستشو محکم فشار دادم یا یه کوچولو زدم پشتش بعضی وقتا از کنترل در میاد وحرفهایی که نباید بگه رو جلوی بعضیا میگه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

بله متاسفانه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

یه بار یواش زدم رو پوشکش

اصلا نفهمید

خخخخ

ولی خودمو تا دلت بخواد زدم

واسه اینکه بچه مو نزنم از عصبانیت

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738

۱۰ ماهشه غذاشو نمیخوره ،بعد که با کلی ترفند میدم بخوره یدونه میزنم دم باسنش

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
وای من که اصلا دلم نمیاد. سرشم دوست ندارم داد بزنم.    

چند وقتشه 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اره. الهی بمیرم براش. یادم که میفته میخوام بمیرم.

روانی شده بودم 😭😭😭

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
۱۰ ماهشه غذاشو نمیخوره ،بعد که با کلی ترفند میدم بخوره یدونه میزنم دم باسنش

متوجه میشه تنبیه بدنی رو ها

گناه داره ۱۰ ماهشه

متوجه میشه تنبیه بدنی رو ها گناه داره ۱۰ ماهشه

اینقدر حرصم میده سر خوردن 

باید یه تبلیغاتی که دوس داره شروع بشه تا دهنشو باز کنه وگرنه میشینه گریه میکنه به من و و ظرف غذاش نگاه میکنه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
اینقدر حرصم میده سر خوردن  باید یه تبلیغاتی که دوس داره شروع بشه تا دهنشو باز کنه وگرنه میشینه ...

همشون همینن

دختر من ۴ سالشه هنوزم سر هر وعده منو داغون میکنه تا بخوره

2706