1608
1609
منم ی پسر ۴ ساله دارم امروز فهمیدم نینی تو دلمم‌پسره خدا رو شکر بابت سلامتیش😍😍😍😍

خداروشکر

من پسر خواستم

همون شد

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر)  کراش(عشق و علاقه ای که طرف مقابل ازش خبر نداره)🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر)😭دویوق(دروغ)😭                                                    نامردا کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن                      

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

ن بابا تنش کنم فامیلای فضول میگن عشق پسر بودن نشد😂همینجوریشم باید منتظره مضخرفاتشون باشم بخدا فعلا ...

همین حرفای مردمه که جنسیتو واسه آدم مهم میکنن مثل پرنسسا باهاشون رفتار کن بخدا منو شوهرم انقد بردیمشون بالا مثل پرنسسا که همه حسرتشونو میخوردن واسه سومی هم  کسی نمیپرسید چون میدونستن جواب دندون شکن میشنون

1522
نه گلم چون نا چهار تا بچه میخواییم گفتیم این نشد چهارمی😄

سخت نمیشه چهار تا من دومی رو باردارم اونی که میخواستم‌نشد شوهرم میگه سه تا بیاریم بنظرم سخت میشه 

یکم بهم انگیزه بده به سومی فکر کنم 

من و شوهرم هیچ فرقی برامون نداره ولی ظاهرا خانواده شوهرم دلشون دختر میخواسته

تا قبل این که جنسیت بفهمن هر روز زنگ میزدن 

از روزی که گفتیم پسره یه بارم زنگ نزدن یه تبریک خشک و خالی بگن

1615
سخت نمیشه چهار تا من دومی رو باردارم اونی که میخواستم‌نشد شوهرم میگه سه تا بیاریم بنظرم سخت میش ...

سخت که هست ولی بستگی به خودتون داره ما عاشق بچه ایم سه تا که خوبه 😍😍😍انشالله بعدی خواست دلت بشه 

😍

خانوما من علائممو میگم شما جنسیت بچمو حدس بزنید 

.تهوع دارم ولی نسبت ب دوتا باردارای فامیل کمتر

.میل ج.ن.سی کم

‌.تخمک گذاریم زود انجام شد و بی بی چکم پنج روز قبل موعد نشون داد 

.بتا یک روز بعد از تاخیر ۸۹۲

.بعد از پاک شدن یک شب در میان اقدام🙊

.شکمم پرمو شده

.رشد موهای پام کمه

.بعضی اوقات شبا انگشتای پام گر میگیره

.دمای بدنم اکثرا رو ۳۶.۵_۳۷

سردیجات زیاد میخورم 

°•°Samiyar°•°
من و شوهرم هیچ فرقی برامون نداره ولی ظاهرا خانواده شوهرم دلشون دختر میخواسته تا قبل این که جنسیت بف ...

برعکسه من اگه جنسیته نی نیامون عوض میشد جفتمون شادبودیم الان😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤