2737
2734

عزیزم اگه شوهرت از همه نظر تامینت میکنه با این موضوع کنار بیا یا سعی کن راضیش کنی ترک کنه،العان متاستفانه هرکسی تو خانوادش ونزدیکاش یه نفر معتاد داره

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم معتاد به تریاک و متادون حتی نوشتنش برام سخته ازش متنفرم 

جلو من نمیکشه اما تا پام از خونه بزارم بیرون میره پای گاز 

تو رفتارت چطوری باهاش؟  من که اصلا دیگه احترامش ندارم پا گذاشت رو خط قرمز من منم کلا انداختمش کنار 

2731
شوهر منم معتاد به تریاک و متادون حتی نوشتنش برام سخته ازش متنفرم  جلو من نمیکشه اما تا پام از ...

مال من مصرفش هرروز شاید روزی 2 باره خیلی اخلاق خوبی داره ولی من با اعتیادش کنار نمیام رفتارم باهاش خیلی خوبه 

2740
نمیدونم الان 10 ساله میکشه هنوز منو نگرفته بوده میکشید ه 

عزیزم سمت ما کسی رو سراغ ندارم بکشه اما اساتید طب سنتی میگن اگر مغز زیاد سرد و خشک بشه فرد به اعتیاد رو میاره.

به نظرم شما اگر میتونی یه متخصص طب سنتی درست و حسابی مراجعه کن(به بهانه خودت) شرایط رو بگو اونها راهنماییت میکنند که چه غذاها و کارهایی هست که میل به مواد رو کم می کنه.

راستی به نظرم به روی خودت نیار که میدونی چون روش تو روت باز میشه. بهش هم زیاد محبت کن و بهش تلقین که اون تنها تکیه گاه تو و پسرت هستش تا جایی که می تونی به خودت و زندگیت و همسرت برس. یکی از اصلی ترین علل اعتیاد احساس کمبود عزت نفس و کم محبتیه.

ان شاالله که زندگیت ختم به خیر بشه.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

مطمئنم که خیلی درد کشید تا ترک کنه از کارایی که میکرد مشخص بود خیلی درد میکشه فقط دائم راه میرفت اصلا نمیخوابید پاهاشو می کوبید به زمین به مامانم می گفتم بابا چشه اونم دروغ میگفت ک باباتون سنگ کلیه داره کلیه هاش درد میکنه برا همون اینجوری شده خخخخخ

مطمئنم که خیلی درد کشید تا ترک کنه از کارایی که میکرد مشخص بود خیلی درد میکشه فقط دائم راه میرفت اصل ...

چقدرم ک تونستن تو رو گول بزنن

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
مال من مصرفش هرروز شاید روزی 2 باره خیلی اخلاق خوبی داره ولی من با اعتیادش کنار نمیام رفتارم باهاش خ ...

عجب پس اخلاقش خوبه ولی شوهر من از بعد اعتیاد خیلی بداخلاق شده خیلی بد شده بی احساس بد دهن عین یه مرده 

اینا تو خودشون نخوان ترک نمیکنن من که اصراری ندارم چون میدونم ترک کردنش الکی فقط دنبال بهونه است کوچکترین حرفی بزنم بگه اعصابم خورد شد دوباره شروع میکنن