2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم نه ولی نزدیکام بودن .اعتیاد به تریاک خداروشکر بهتر از شیشه و چیزهای صنعتی هست واگر اراده کنه حتما ترک میکنه.داییم از ۱۷سالگی مصرف میکرد دیگه نابود نابود بود ولی خودش یهو خسته شد و رفت کمپ الان خدددارو شکر ۱۰ ساله پاک تو این ۱۰ سال زندگیشو از این رو به اون رو کرده.

خدایا منو به آرزوی قلبیم برسون   
مصرفش چجوریه نمیخواد ترک کنه اذیت نمیشین

من بابام چیز خوب‌میکشه اصلا تو ظاهرش تاثیر نداشته خیلی خوشتیپه ولی خب سختشه دیگه اسیرش کرده مسافرت طولانی نمیتونه بره خارج از کشور یا خیلی چیزای دیگه

2728
تنها راهش اینه بروش نیاری کع بیاد تو خونه بکشه حصار ازادیش وتنگ تر کن میخوابره جایی بهونه بی ...

خیلی تنهام خیلی هیچکس رو ندارم بهش بگم  میترسم بخاطر بچم خیلی گیجم بی تجربه ام همش 19 سالمه نمیدونم چیکار کنم

2738
هرروز میکشه مطمعنم جلو من که نمیکشه میره یه خونه دیگه داریم میره اونجا 

اگه واقعا نمیخواد ترک کنه به روش نیار که میدونی هر روز مصرف میکنه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
خیلی تنهام خیلی هیچکس رو ندارم بهش بگم  میترسم بخاطر بچم خیلی گیجم بی تجربه ام همش 19 سالمه نمی ...

اگه میکشه بذاربیادپیش خودت ولی دورازچشم پسرت بکشه چون بیرون بره تنهانمیکشه بلکه بادوستاش یاکسایی مثل خودش میره وهرچیزی ممکنه این وسط اضافه بشه دورهمی مصرفش بالاترمیره خیلیاتوهمین دورهمیاروبه مشروب وموادصنعتی رفتن

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
نمیدونم الان 10 ساله میکشه هنوز منو نگرفته بوده میکشید ه 

ده ساله مصرف میکنه و شما موقع خواستگاری نفهمیدید؟؟

ای بابا☹

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706