2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمن دوسه ساله  میشکه درحد کم.ولی اخلاقش خوبه.ازچندسال پیش که نمیکشید خیلی بهتره.از نظر کاری هم سختکوشه وکاری.کم نمیزاره برامون.بهترازینه که جلوی مرد رو بگیری که بخاطر تریاک پاش به خونه غریبه ورفیق و غیره بازبشه.البته اصلا رفیق باز نیست شوهرم.

کی متوجه شدی اصلا؟؟ صدای ادم تریاکی کلفت میشه و بوی تریاک میده... هیج وقت بو نمیداد یعنی؟؟

چرا بعد که حامله شدم متوجه شدم میخواست منو ببره دکتر یه شهر دیگه صبح زود میگفت کار دارم و میرفت وقتی میومد تا بو میده چشاش یه جوری من فهمیدم تا بچم دنیا اومد یه روز رفتیم طلا فروشی خیلی مشکوک میزد گفت تو برو تا من بیام من رفتم جلوتر دیدم یه چیزی تو شرتش گذاشت بعد که نشستم تو ماشین دست کردم توشرتش تا یه عالمه تریاکه اینم با بافور میکشه مصرفش زیاده

2728
شوهرمن دوسه ساله  میشکه درحد کم.ولی اخلاقش خوبه.ازچندسال پیش که نمیکشید خیلی بهتره.از نظر کاری ...

مواضب باش عزیزم شوهر منم پولداره کاری هست ولی دوس ندارم بکشه 

2740
آره اون نیومد بگه هعی فلانی من تریاک میکشم 

از قیافه ش

از تحقیقات محلی

آزمایش اعتیاد

بالاخره کسی که ده ساله مصرف کننده س حداقل چشماش معلوم میشه. آقایون خوب متوحه میشن این چیزا رو  

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
چرا بعد که حامله شدم متوجه شدم میخواست منو ببره دکتر یه شهر دیگه صبح زود میگفت کار دارم و میرفت وقتی ...

خب همون موقع که فهمیدی چیکار کردی؟

نگفتی ترک کنه؟ رفت کمپ؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
از قیافه ش از تحقیقات محلی آزمایش اعتیاد بالاخره کسی که ده ساله مصرف کننده س حداقل چشماش معلوم می ...

هیچکس نگفت بهمون خودشم میگفت قبل عيد ترک کرده بودم 

خب همون موقع که فهمیدی چیکار کردی؟ نگفتی ترک کنه؟ رفت کمپ؟

هیچی اومدم خونه بابام تازه زایمان کرده بودم اونم گفت ترک میکنم باز برگشتم همون اش و خمون کاسه