2733
2739
عنوان

همههههه خانمای مهربون بیاین کمک

148 بازدید | 11 پست

سلاام

خانما من از چند سال پیش با ی پسری دوست بودم ک اون موقع برا داداشش کار میکرد الان کارخودشو داره خیلیم در امدش خوبه ب هر بهونه ای کادو میگیره اخلاقشم خیلی خوبه خونه ماشین و... من از اولش ازش خوشم می اومد اما نه انقد زیاااااد ک ب ازدواج فک کنم ولی علاقه ایشوووون خیلی زیاده چند بارم جدی خواسته اقدام کنه نذاشتم ب نظرتون ازدواج اینجوری درسته؟؟؟بدون عشق زیااااااد؟؟؟ تجربه داشتین؟ بعد ازدواج علاقه بوجود میاد؟؟؟ 

خرم آن لحظه که جان میرود اندر طلبت 

من ازدواج اولم با عشق بود که به طلاق رسید. 

ازدواج دومم بدون عشق، فقط روی عقل و منطق سعی کردم تصمیم بگیرم. ولی بعد از ازدواج خیلی زود عاشق همسرم شدم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

واقعا میخوای با اعتماد ب حرفای اینجا زندگیتو شروع کنی؟؟؟شرایط همه یکسان نیس پس با خودت و دوستت صحبت کن ببین میتونی بعدا دوسش داشته باشی ما ک نمیدونیم‌اون چ جور ادمیه عزیزم 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا میخوای با اعتماد ب حرفای اینجا زندگیتو شروع کنی؟؟؟شرایط همه یکسان نیس پس با خودت و دوستت صحبت ...

آشنای خودمونه از لحاظ خانواده و اخلاق همه قبولش دارن مشکلم همین احساسیه ک بنظرم زیاد نیس

آشنای خودمونه از لحاظ خانواده و اخلاق همه قبولش دارن مشکلم همین احساسیه ک بنظرم زیاد نیس

خب ببین ملاک هاتو داره؟؟؟در اینده میتونی دوسش داشته باشی؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2738
راستش از زندگی متاهلی مسئولت هاش مادر بودن و همههه چیز دیگه میترسم

از من بدتری یعنی؟؟؟وفتی مجرد بودم کارم فقط خوردن و خوابیدن بود الان یک ساله ازدواج کردم همه از خونه داری و دست پختم تعریف میکنن درسمم میخونم فصط اراده میخواد اگه داری بسم الله

از من بدتری یعنی؟؟؟وفتی مجرد بودم کارم فقط خوردن و خوابیدن بود الان یک ساله ازدواج کردم همه از خونه ...

اره دقیقا منم همینطوریم چ جالب ممنون از لطفتون خوشبخت باشید