2737
2739

سلام.من امروز ده هفته ام.دوسه روز پیش زیر دلم یکم درد داشت.ولی این چندوقت فقط یکم حالت تهوع دارم.چون شکم دارم متوجه بزرگ شدنش نشدم.نوک س ینه هامم فقط موقع لمس درد داره.و انگاز زیاد بزرگ نشده.شما تو این موقع از بارداری چه علایمی داشتین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یادتون نیس تو هفته ده چ علایمی داشتین؟زیر دل از کی باید درد بگیره و سفت بشه

ببین کلا درد مداوم خوب نیس

دردای لحظه ای اشکال نداره

من درد زیر دل نداشتم فقط گاهی درد پریودی

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...

من که هنوز شکمم گنده نشده زیاد

من تو هفته ده معده درد شدید داشتم یتی از هفته 5 شروع شد تا هفته 18طول کشید بشدت وزن کم کردم 12کیلوبستری شدم

حالت تهوع داشتم ن زیاد ازبوهای غذاها یخچالم بدم میومد

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
[QUOTE=95144589]من که هنوز شکمم گنده نشده زیاد من تو هفته ده معده درد شدید داشتم یتی از هفته 5 شروع ...

دقیقا خیلی خیلی بد بود😣😣😣

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2740

همش طبیعیه عزیزم الان رحمت داره بزرگ میشه گاهی ادم درد زیر دل میگیره گاهی درد پریودی. من خودم دردام اوایلش خیلی زیاد بود الان خیلی کمتر شده سینه هامم بزرگتر شده و سفت و درد داره تهوع هم دارم با اینکه ۹ هفتمه شکمم خیلی بزرگ شده

همش طبیعیه عزیزم الان رحمت داره بزرگ میشه گاهی ادم درد زیر دل میگیره گاهی درد پریودی. من خودم دردام ...

من تو اینترنت سرچ کردم گفتن بعد 12هفتگی شکم بزرگ میشه چجوری از شما الان بزرگ شده؟