2737
2734
عنوان

خانوماى خوش سليقه تهرانى براى خريد ميام لطفا راهنمايى كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 65 پست
😂😂😂😂 منم میام

بیا عزیزم خوش اومدی . اگه طرفدار لوازم آرایشی شیک و تو بورس هستی درخدمتم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسى مامى لنا🌹 حتما ميرم پس

برو عزیزم حسابی خرید کن حالشو ببر منم امروز میخوام برم اگه بچه کوچیک نداشتم خودم میومدم همه جا میبردمت

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
خب دیگه اگه کلا واسه تفریح و خرید داری میای ب نظرم از یجا شروع کن همرو بگرد تو این چند روز خیلی حال ...

پونک یادمان رفت 

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2728
بیا عزیزم خوش اومدی . اگه طرفدار لوازم آرایشی شیک و تو بورس هستی درخدمتم

واااااایی من عاشق لوازم ارایشم سیرمونی ندارم ک هروزم بخرم باز غش میرم براش هربار ک بیرون برم محاله ی تیکه نخرم😍😍😍

اگر قیمت واست مهم نیس تیراژه هم خوبه ولی شما بهتره جایی بری که همه رو با هم داشته باشه بازار بزرگ هم بد نیس

واااااایی من عاشق لوازم ارایشم سیرمونی ندارم ک هروزم بخرم باز غش میرم براش هربار ک بیرون برم محاله ی ...

هر وقت گذرا به گلدیس افتاد به من یه سر بزن هر چی بخوای دارم از نوع فانتزی و جینگول

2740
برو عزیزم حسابی خرید کن حالشو ببر منم امروز میخوام برم اگه بچه کوچیک نداشتم خودم میومدم همه جا میبرد ...

واى مرسى عزيزم ممنون كلى استفاده كردم از راهنماييات😘

اگر قیمت واست مهم نیس تیراژه هم خوبه ولی شما بهتره جایی بری که همه رو با هم داشته باشه بازار بزرگ هم ...

اره منم واسه همین تاکید کردم نازی اباد بره چون همه قیمتی هست مثلا بیشتر مغازه های کوروش و شعبه دوم مغازه های نازی اباد هستن من نازی اباد خیلی میرم کلا از بچگی با مامانم بیشتر خریدامونو اونجا میرفتیم الانم هروقت میخوام خرید کنم از پونک راه میوفتم از بوستان شروع میکنم میام پایین تو کوروش خیلی از فروشنده های نازی اباد و دیدم ک میشناختمشون و دیدم شعبه دوم هستن

واى مرسى عزيزم ممنون كلى استفاده كردم از راهنماييات😘

قربانت کاری بود ک ازم بر میومد عشقم😍😘

اره منم واسه همین تاکید کردم نازی اباد بره چون همه قیمتی هست مثلا بیشتر مغازه های کوروش و شعبه دوم م ...

منم به اونجا نزدیکم زیاد میرم 

هر وقت گذرا به گلدیس افتاد به من یه سر بزن هر چی بخوای دارم از نوع فانتزی و جینگول

ععع اتفاقا گلدیس زیاد میام شما کدوم مغازه هستید؟

2706