2737
2739

حدود يه هفته تهرانم

براى خريد مبل و لباس تابستونى ميام.

كجا برم؟

يافت آباد خيلى بزرگه كدوم سمتش برم بهتره براى مبل راحتى؟

براى مانتو تابستونى كجاها رو پيشنهاد ميكنين

ممنون ميشم راهنمايى كنيد🌹🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

نازی اباد خوبه واسه لباس از شیر مرغ تا جون ادمیزاد هر طرح و رنگ و قیمتی بخوای هست همه چیز مانتو شلوار لباس خونه مجلسی کفش کیف وسایل خونه خلاصه همه چیز مرکز خرید کوروش و بوستان هم خوبه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

مبل فقط فقط یافت آباد بپرس بهت میگن کجاش باید بری. مانتو و لباس برو ولیعصر یا کوچه برلن وآریا شهر مرکز خرید گلدیس هم بیا 

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
هتلمون نزديك شهرك غرب هست ملاصدرا

خب دیگه اگه کلا واسه تفریح و خرید داری میای ب نظرم از یجا شروع کن همرو بگرد تو این چند روز خیلی حال میده از پالادیوم شروع کن همینجوری بیا بوستان تیراژه تندیس گلدیس افق کوروش پردیس پردیس کیان نازی اباد پاساژ کسا همرووو برو بازم تاکید میکنم تونستی نازی اباد حتما سر بزن

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2706