2737
2739
عنوان

تیکه انداختن .یه دیقه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 63 پست

نمیدونم زشت و خوشگلی بچه به بقیه چه ربطی داره😂

نمیشه که همه خوشگل و سفید و جیگر و هلو باشن ک😐

البته خدا بنده زشت نیافریده😍😍😍

بعد بچه تو تا بزرگ شه کلی چهره عوض میکنه

ولشون کن

هر وقت گف توام با ضرب المثل بگو دیگ به دیگ میگه روت سیا😐😐😐

وای ایول 😂😂این یعنی توام زشتی اره دیگ؟؟؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم زشت و خوشگلی بچه به بقیه چه ربطی داره😂 نمیشه که همه خوشگل و سفید و جیگر و هلو باشن ک😐 ال ...

بخدا بچم سفیده چشم و ابرو مشکی لب و دهنش غنچه خانواده و طرفه خودم عاشقشن اینا اینجورین کلا 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2738
طبقه پایینمون هستن یه دفعه هم نبردمشگفتم ب بچم نگید ماذرشوهرم گف مم اگ بچه رو نبینم اص میمیرم بابارو ...

ایندفعه قبل از اینکه چیزی بگه 

بگو به پدربزرگش رفته 

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
نه فقط گفتم ب بچه من نگید الان دیگ صبرم لبریز شده هرسری میگن بهش بچمو بخدا خیلی ناراحتم خیلی 

بگو زشتشم مال منه و من دوسش دارم از نظر من که بهترینه و  دیگه هیج بچه ای به چشمم قشنگ نمیاد جز دخترم حالا سبیقه هرکی به خودش مربوطه خوش به خال شماها که خوشگلین ملکه و پادشاه بعدی شمایین

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
به دختر من گفتن،گفتم دلش وزبونش سیاه نباشه، رفتارش زشت یابگو اتفاقا دوستام میگن شبیه فلانیه،کسیکه او ...

مادرشوهرم چن بار بهش گف گف اگ زشته ب تو رفته مامان و باباش ک قشنگن اما از رو نمیره باید خودم بتوپم بهش 

بگو بچه یا ب باباش میکشه یا بابای باباش 😂

ب برادرشوهرمم میگ چقد زشتی تووو مثلا بچه خودشه 

2706