2737
2734
عنوان

تیکه انداختن .یه دیقه بیاین

900 بازدید | 63 پست

خانواده شوهرمن هرحرفی بخوان بزنن با صرب المثل وخنده  تیکه ب طرف میفهمونن .پدرشوهرمن زشته و سیااااه .دخترمن 8ماهشه قشنگه خدایی .پدرشوهرم هرجا میرسه بخصوص جلومن میگ قشنگ نیس و زشت و اینا .من خیلی ناراحت میشم خیلیااا. تا الانم چن بار گفتم ک نگید و ب مادرسوهرمم گفتم میگ منظور نداره اما الان جدای از ناراحتی من جاریمم سو استفاده کرده و گفته پسر 8ساله من قشنگتر از دختراونه .نمیخام این حرفا رو ب بچم بزنن و روش بمونه.و بعد رو اعتماد بنفسش اثر بذاره اخه شما چیکار ب قشنگی و زشتی کسی دارید؟!شوهرم میگ اینارو باید بازبون خودشون باهاشون حرف بزنی چی بکم بهشون ؟؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

بنظرتون بگم طلاک پاکه چ منتش ب خاکه؟؟؟!!!یا زیبای خفته ب خوشگلی خودتون ننازید؟؟؟!!!

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حتی اینارو هم نگفتی؟؟

نه فقط گفتم ب بچه من نگید الان دیگ صبرم لبریز شده هرسری میگن بهش بچمو بخدا خیلی ناراحتم خیلی 

2738
باهاشون رفت و امدتو کم کن  چجوری میتونن به بچه بگن زشت😑

طبقه پایینمون هستن یه دفعه هم نبردمشگفتم ب بچم نگید ماذرشوهرم گف مم اگ بچه رو نبینم اص میمیرم بابارو ولش کن 

بنظرتون بگم طلاک پاکه چ منتش ب خاکه؟؟؟!!!یا زیبای خفته ب خوشگلی خودتون ننازید؟؟؟!!!

اگه من بودم یک جواب دندان شکنی میدادم تا عمر دارن جلوی خودم و بچم خم و راست بشن.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
ولی بنظرم حساس بشی بیشتر میگن 

اخه دارن سو استفاده میکنن تو فامیلشون پیعام دادن دختر زشته چطورخ ؟اخه یعنی چه 😒

2706