2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا مایکی از اشناهامون دوماه پیش طلاق گرفت بیچاره از بی کسی  دوباره دیروز خودش رجوع کرد برگشت ...

اخی بیچاره...

واس طلاق قدم اول فکر کردن ب اینه ک ایا کسی جایی منتظرم هست؟

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
من 35روزه اومدم قهر اقدامی واسه طلاق نکردم ب شوهرم فرصت دادم ولی خب قبول نمیکنه...

منم با شوهرم انقدر صحبت کردم مشاوره رفتیم فایده نداره میگ میخام طلاقت بدم

2738
من 35روزه اومدم قهر اقدامی واسه طلاق نکردم ب شوهرم فرصت دادم ولی خب قبول نمیکنه...

عزیزم هنوز آشتی نکردی؟؟خبری نشد؟؟؟می یای خاص باهم حرف بزنیم بیبینم مشکلت چیه

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
بله من تا پای طلاق رفتم دادگاهم رفتیم ولی باز اشتی کردیم.ناشکری نمیکنم ولی زندگی ب هر قیمتی خوب نیس

جدی میگی؟ منم دوستدارم آشتی کنم همش میگم خداکنه شوهرم سر مهریه کوتاه بیاد آخه 3 دونگ از خونش بنامه منه، منم فقط دستم به همون بنده مابقی رو واگذار کرده و قانون جدید مال رو برنمیگردونه متاسفانه

منم با شوهرم انقدر صحبت کردم مشاوره رفتیم فایده نداره میگ میخام طلاقت بدم

ای وااای واسه چی ؟؟مگه چیکار کردی ک اون میگه طلاق??

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
جدی میگی؟ منم دوستدارم آشتی کنم همش میگم خداکنه شوهرم سر مهریه کوتاه بیاد آخه 3 دونگ از خونش بنامه م ...

عزیزم از خدا بخواه هرچی ب صلاحته اتفاق بیفته.بستگی داره ب مشکلتون ک چی باشه.اگه خدانکرده مشکل اساسی باشه خب بعد ها دوباره بخاطرش اذیت میشید

عزیزم مگ باید حتمن کاری کرده باشم!!! سرحرفای خاله زنکی و دخالت خانوادش تو گوشش خوندن اونم دهن بینه

واقعاا حاضری کسی ک الان تو اوج لذت زندگی اونم دوران عقد میگه نمیخوامت حاضری بری پیشش زندگی کنی؟؟؟

یعنی کسی ک الان پشتت نیست میخوای فردا پشتت باشه 

بیشتر فکر من بیبین ارزش موندن داره یانه 

اگه نداره خواستی جدا بشی از مهریت به هیچچچچ وج نگذرررر

2706