2733
2734
عنوان

خانوما خوشحالم

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 29 پست
عزيزم ان شاا...خدا از جايي كه فكرشم نميكني گشايشي توكارت مندازه

انشالله گلم انشالله من همینو میخوام ..دو مشکل دارم . یکیش برام سخته انجامش بدم توش گیر کردم . فقط با معجزه ای حل میشه . اون یکی هم همینطور . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم منم همین وضعیتم همیشه😃

خيلي سخته اوايل انقد گريه كردم 

اصلا انقد سرد شدم ازش يهو انگار طفلك منو بزور آورده بود خونه مادر خودم اومده بودما

فقط بچه هام خيلي بيقراريشو ميكردن منم بدتر از اونا

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
انشالله گلم انشالله من همینو میخوام ..دو مشکل دارم . یکیش برام سخته انجامش بدم توش گیر کردم . فقط با ...

خدا بزرگه معجزه هايي از همين جنسو خيلي تو زندگيم ديدم

2728
خوشبحالت عزیزم دعاکن برای همه ی ماک کنارشوهرامون باشیم منم دارم دیوونه میشم ازاین وضع مون همش ازشوهر ...

آره خيلي سخته

شغل همسرتون چيه ألبته جسارت نباشه

خيلي سخته اوايل انقد گريه كردم  اصلا انقد سرد شدم ازش يهو انگار طفلك منو بزور آورده بود خونه م ...

منم دقیقا اینجوری. بدون اون که میرفتم شهر مادرم اینا خونه بابام همش به این و اون میپریدم بهونه میگرفتم. همش به شوهرم زنگ میزدم با اونم دعوا میکردم😃😃😃 کلا دلتنگیمو اینجوری بروز میدادم. دوگانگی عجیبیه. هم دوست داری کنار مادرت باشی هم کنار شوهرت و این دوتا هیچوقت کنار هم قرار نمیگیرن به خاطر دوری شهر ها. این فشار میاره رو ادم دقیقا درک میکنم. انشالله هرسری که رفت و امد میکنی به خوشی باشه و بهتون خوش بگذره ❤️

2738
واقعا؟؟؟؟ من تا حالا ندیدم . چطور برا من نشده ..چکار کنم معجزه بشه خدااا

من خيلي ديدم

همسرم أوائل ازدواج خيلي تو فشار مالي بود ولي من هميشه بهش ميگفتم صبرداشته باش خدا ازجايي ميرسونه كه فكرشم نميكني و واقعا هم همينطور شد مث معجزه

نگهبان ساختمونه هس البته ماهنوزیکسالونیمه ک عقدیم ولی برام خیلی سخته

خدا براتون حفظش كنه خوشبختيتون مستدام

اون خونمون بود من اومدم شهر مادريمون واسه مهموني الان دوهفتس 

اها.میادجات.خوشبحالت.من ۳۰روزشوهرم نیس.وداره برای مردم ایران خدمت میکنه ومرزداری.خیلی دلم براش تنگ میشه.

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
من خيلي ديدم همسرم أوائل ازدواج خيلي تو فشار مالي بود ولي من هميشه بهش ميگفتم صبرداشته باش خدا ازجا ...

نمیدونم والا ..من همیشه میگفتم خدا به هر آدمی معجزه نمیده . والا الان فقط به خدا نیاز دارم . و مشکی که دارم هر طور شده دارم سعی میکنم اما خوب انجامش ندادم و میدونم نتیجه منفیه . فوقش معجزه بشه همین . واقعا سخته این مشکل خیلی هم صبر کردم . چون دختر عجولی نیستم . همیشه دوست دارم کارم رو با آرومی انجام بدم و نتیجه مثبت بشه