2737
2734
عنوان

تازه 28 روزه😍خدایا مرسی (اهوازیم)

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 68 پست

مبارکه......من میخام پیش قاسم زاده عمل کنم..‌‌ولی میگن قاضی پور خوبه.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم بينيم تقريبا مثل شما بود و پيش خانيان عمل كردم اصلا اصلا راضي نيستم بعد از بارداريم ميرم عمل ميك ...

وای نههه

که خیلی خیلی راضیم

ایشالا نتیجه خوبی بگیری عزیزم

چقدرررررر تغییر........سن و سالت کمتر بنظر میاد با عمل......قبلش هم بانمک بودی.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
6 و نیم تا 7و نیم

عکسا رو بپاک 

خشگل شده مبارک باشه  نفس کشدنت خوبه اذیت نیستی 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

چقد قیافت تغیییر کرده 😍

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706