2733
2734
عنوان

تازه 28 روزه😍خدایا مرسی (اهوازیم)

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 68 پست
جان؟؟

باورم نمیشد به عکس برسم سوپرایز شدم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی من بینی فابریک و بیشتر دوس دارم نمیدونم چرا😅 الان بنظرم بینی اولیت قشنگتر گوجه ای بانمک

ولی حال منو بهم میزد الانم از عکسای قبلم متنفرم اما دلم نمیاد پاک کنم

مبارکت باسه عزیزم. انشالله که هیچ وقت دوبارهرنری زیر تیغ جراحی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740

عکس قبل عمل و ندیدم ولی بیشتر به تبلیغ میخوره تاپیکت

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....