2737
2739
عنوان

راه جدید من واسه لاغر شدن😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 70 پست
من بالاتنه ام خیلی بد شده شیرده هم هستم من چجوری‌میتونم لاعر کنم؟

عزیزم کالری شماری کن...

من هر رژیمی رو امتحان کنم الان ۱ ساله تو رژیمم..کافیه قند و چربی و قطع کنی و برنج هفته ای دوبار بخوری بخدا مانکن میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباسهای قبلترهم ک دیگ اندازه آدم نیستن خوفناک براشون لاغرکنیم

من لباسای قبل عقدم تو چمدون بالا بود در اوردم مانتو عقدم اصن تنم نمیرفت انقدر هرروز تنم کردم که بالاخره سایزم که شد هیچ گشادم شده ولی از مد افتاده نمیشه پوشید😂😂

دقیقا از دارو و درمان و مشاوره و دکتر و...... کم هزینه تر و کم ضرر تره

اره خیلی خیلی خیلی موثره امتحان پس داده خودم اماحان کردم که میگما مثلا واسه عیدم دوهفته قبل رفتم یه مانتو مدیوم خریدم اندازم شد تاعید

2731
وای منم دورهمی دعوت بودم لب به شیرینی نزدم 

خیلی سخته منم الان خونه مامانم بودم بستنی نخوردم...آدم وقتی رژیمم میگیره انگار میلش به مواد قندی بیشتر میشه و بدیش اینه قند خیلی سریع تبدیل به چربی میشه

خب تی شرت یا تاپ و شلوارک الان تاپ و شلوارک شیک اینجا اسپورت یاران میده ۱۵ تومن تهش خیلی گرون ۲۰ توم ...

عه اسپرت یاران رو.میشناسی کجاست؟؟

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2740
وای آفرین چه حس خوبی داشتی .👌👌👌. باشگاه هم میرفتی

عالی بود...نه عزیزم من یه دختر خیلی ناآروم دارم...باشگاه و پیاده روی نرفتم...فقط توخونه حلقه میزدم و رژیم سخت..اولا خیلی خیلی سخت گرفتم ۱ ماه اول که معدم عادت کنه به کم خوردن

تو همه شهرها هست اخه همه جا دارن من بوشهرم

تو شهر ما هم هست ،کرج

ولی خدا خیره بده تازگی ها رفتی ،تاپ شلوار ک ها شده پنجاه تومن همون بیخودها

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2706