2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اگر پول داشته باشی ک راه خوبیه !!

یکی میگه مانتو یکی میگه گل سر..مثلا خواهر من چون وضع مالیش زیاد جالب نیست هر سری میگه مثلا تو این دوهفته انقدر کم کنم یه تیشرت یا یه رژ میخرم

من میخاستم چاق بشم لباس خیلی شیک میخریدم یه سایز بزرگتر کلی تلاش میکردم ب سایز لباس برسم و واقعا جواب هم میده

مخصوصا اگ لباسو بخری و دلت ضعف بره براش اما نتونی بپوشی بیشتر سعی میکنی

2714
الان خودم دلم پیتزا و سیب زمینی سوخاری میخواد ولی باوعده اینکه ۸ روز دیگه میرم مانتو میخرم چیزی نمیخ ...

وای منم دورهمی دعوت بودم لب به شیرینی نزدم 

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
من میخاستم چاق بشم لباس خیلی شیک میخریدم یه سایز بزرگتر کلی تلاش میکردم ب سایز لباس برسم و واقعا جوا ...

اره خیلی موثره..‌منم همین کار رو میکنم مثلا یه شومیز شیک میخرم بعد یه سایز کوچیکتر میخرم مجبور میشم کم بخورم که سایزم بشه

یکی میگه مانتو یکی میگه گل سر..مثلا خواهر من چون وضع مالیش زیاد جالب نیست هر سری میگه مثلا تو این دو ...

آخه رژزیادکارسازنیس ۱چیزپوشیدنی باید باشه ک آدم بخاطرش خودشولاغرگنه

خلایق هر چه لایق👌

من بالاتنه ام خیلی بد شده شیرده هم هستم من چجوری‌میتونم لاعر کنم؟

نوشته بود؛کسی راچنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم :ازجنگ ها برگشتم،بازخم و موی سپید و یادگرفتم صبور باشم،و به تماشا قانع
آخه رژزیادکارسازنیس ۱چیزپوشیدنی باید باشه ک آدم بخاطرش خودشولاغرگنه

خب تی شرت یا تاپ و شلوارک الان تاپ و شلوارک شیک اینجا اسپورت یاران میده ۱۵ تومن تهش خیلی گرون ۲۰ تومن...خیلی نیست به لاغر شدن میارزه

2706