2733
2739
عنوان

راه جدید من واسه لاغر شدن😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 70 پست
اولین باره اسمشو شنیدم اگه موثره انجام بده منم روشای خودمو دارم واسه لاغری😂😂

آره موثره خیلی ولی نمیتونم مثلا موقع خوردن غذا باید به یه چیزی گوش کنم و به وویس دیگه هم وقتی میخوام بخوابم یا هر وقت که وقت آزاد دارم ولی نمیتونم😭 همش تنبلیم میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره موثره خیلی ولی نمیتونم مثلا موقع خوردن غذا باید به یه چیزی گوش کنم و به وویس دیگه هم وقتی میخوام ...

منکه بااین دخترم سرپا غذا میخورم موقع خوابم سرمو گذاشتم رو بالش میرم اون دنیا

سخت میشه که

نه تو یه ماه ۵ کیلو اومدم پایین دیگه هر کاری میکردم دایین نمیاومد، بیخیال شدم هر گی بگین خوردم ثابت مونده یعنی یه چن. وقت یه باز شوک میدم که کنترل کامل داشته باشم رو وعده هام، برای بدن من این نتیجه میده

2731
آره موثره خیلی ولی نمیتونم مثلا موقع خوردن غذا باید به یه چیزی گوش کنم و به وویس دیگه هم وقتی میخوام ...

آره منم شنیدم فک کنم حرف اصلیش تو رژیم این هست قبل از سیر شدن از غذا دست بکشید و گشنگی ندید به خودتون آروم آروم غذا را بخورید

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
آره منم شنیدم فک کنم حرف اصلیش تو رژیم این هست قبل از سیر شدن از غذا دست بکشید و گشنگی ندید به خودتو ...

فقط اینا

به محض احساس سیری دست از غذا بکشید

آب زیاد بخورید

و وقتی گشنتون شد چیزی بخورید وقتی گرسنه نیستید حتی میوه هم نخورید 

و اون وویس هیپنوتراپی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
چیا میخوردی؟حتی نوشابه و پیتزا؟

بستنی ، چیپس ، سیبزمینی با پنیر زیاد کیک... کلا هله هوله، نوشابه دوست ندارم، ولی دیگه پیتزا رو آدم ۵ تیکه نمیخوره ۳ تا میخوره چون یک سری عادت های غذایی اصلاح میشن

2740
بستنی ، چیپس ، سیبزمینی با پنیر زیاد کیک... کلا هله هوله، نوشابه دوست ندارم، ولی دیگه پیتزا رو آدم ۵ ...

منو ول کنی روزی ۲ کیلو رو قشنگ اضاف میکنم خیلی بده خستم شده از نخوردن الان از ۱ سال بیشتره که رژیمم و دنبال تناسب اندام وزنم خوبه ولی پهلو دارم که توی مانتوهام خیلی مشخصه