2737
2734
عنوان

خانومایی که سگ دارین یا به سگ علاقه دارین ،میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 128 پست
اره تو حیاط یه قفس دارم دوتاگوسفندکوچولو انقدردوسم دارن خدامیدونه منم دوسشون دارم

خیلی خوشگل و بامزن😍😍

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش اینهمه پول نمی دادی برای خرید کلی یک بدون سرپرست هست که میتوانستید بیارید و نگهداری کنید اون ط ...

عنوان رو مجدد رویت کنید

یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
سگ هیچگونه خوبی ندارد..تازه نجس هم هست..ما تو مجتمعمون خانوادگی هم هستش یکیشون سگ داره گذاشته تو پار ...

خوشبختانه ابنجا کسی نظر شما رو نخواست. عنوان گفتن اگه دارید یا علاقه دارید

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2728

انقدر شیرین و بامحبتن که انگار میشن قلب آدم مخصوصا ژرمن که خییییلیی مهربون و فداکار ولی مسئولیت یه حیوون از یه بچه بیشتره حتی مخصوصا که سگ بزرگ جای بزرگ میخواد حتما به دامپزشک احتیاج داره و اگه درست تربیت نشه ممکنه به بقیه آسیب بزنه ولی بازم خیلی خوبن عاشقش میشی

عنوان رو مجدد رویت کنید

شما هم مطلب بنده رو دوباره بخونید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
من آرزومه سگ داشتم چه خوبن باوفا  ولی الان گوسفند دارم  خیلی نازن حیف نمیشه بیرون برد چون ...

خیلی خوبه که به کسی چه نگاه کنن اونم حیوونه دیگه محبت و تفریح میفهمه

فامیا ماهم یکی داشت بعد خوردش   نمیفهمم چجوری

آقا من برا اولین بار عاشق ی سگ شدم امروز 

از صاحبش اجازه گرفتم ازش عکس گرفتم 

نیم وجب بود خیلی ناز بود 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
خوشبختانه ابنجا کسی نظر شما رو نخواست. عنوان گفتن اگه دارید یا علاقه دارید

خواهران جلسه ای همه جا ریختن و حتما باید نظر بدن در تمام موضوعات 

یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
آقا من برا اولین بار عاشق ی سگ شدم امروز  از صاحبش اجازه گرفتم ازش عکس گرفتم  نیم وجب بو ...

چه بانمک  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706