2733
2734

ما یه سگ گرفتیم هنوز دو ماهشه نژاد ژرمن هست .چون توی یک خانواده ی سنتی بزرگ شدم برام سخته که توی خونه سگ داشته باشیم .به خاطر همسرم قبول کردم الان حس می کنم یه مسئولیتی رو قبول کردم و باید باهاش کنار بیام .میشه شمایی که سگ دوست دارین چند تا دلیل بیارین از خوبیای سگا که دلم آروم بشه باید روی خودم کار کنم

اووووه الان بحث بین دو جنا ح در میوفته

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سگ تو رو از خودش بیشتر دوست داره

سگ معنی واقعی عشقه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

سگ هیچگونه خوبی ندارد..تازه نجس هم هست..ما تو مجتمعمون خانوادگی هم هستش یکیشون سگ داره گذاشته تو پارکینگ و توی طبقه تمام همسایه ها فوش بارون میکنن..

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..
2738

با وفاست 

خوشبحالت من عاشق سگ ژرمنم کاش یه توله هم گیر من میومد 😫

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

خیلی باوفاست 

قابل اعتماد و مسئولیت پذیره

تنها موجودیه که شما رو بیشتر از خودش دوس داره و از جونش میگذره واستون

شیرین و بانمکه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

تو کاری نکن. ۲ ماه صبر کنم خودش جاشو باز میکنه یجوری که میگی مگه میشه تو خونه ای حیوون خونگی نباشه

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2706