2737
2734
عنوان

مجردا و متاهلا لطفا نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 69 پست
هررچی توو میگی اصن طوولانییییییه

خوب بود تیکه تیکه میگفتی؟؟؟؟

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم با شرایط شوهرم ۴ سال پیش ازدواج کردم که شغل خوب هم نداشت، خانوادشم نتونستن کمک کنن. م هیچوقتم نمیتونن. اما میدونستم آیندش روشنه و واقعا هم همین شد. خیلی خوشبختم. اماا مرد زیادی سالم که نه دوستی داشته باشیم نه مهمونی نه شرابی حوصلمو واقعااا سر میبره. نماز و‌روزه ی. نمایشی هم واسم مهم نیست مهم قلبه که با خداست

دخترا معمولا ترجیح میدن با یک لول حداقل از خودشون بالاتر ازدواج کنن

مثلا من به شخصه اگر پرستار بودم نمیومدم با این آقا ازدواج کنم

چون کلا فاکتور های مدنظرم بسیار با این آقا فاصله داره

دخترایی با طرز تفکر منم کم نیستن 

این آقا خیلی شانس بیاره همون پرستار واقعا عاشقش بیاد باهاش ازدواج کنه باهم زندگی شونو بسازن 

ولی یه دختر که سطحش از آقا پایین تره مثلا شاغل نیست 

با سر میاد 😁

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2731
2738

این حرف دوستتون ک میگن دختری نیست ک وارد رابطه

نشده باشه کاملاااا غلطه😑

شاید نگرانیشون بجاباشه واسه پیداکردن وانتخاب کیس مناسب ولی 

درکل حرف شما درسته 

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

شوهر  منم خانوادش حمایتش نکردن حتی ی هزار تومنی هم بش ندادن خودش تلاش کرد وهمه هزینه هارو ب عهده گرفت

حتی پدرشوهرم شاباشی هم ک توی عروسی داد از شوهرم گرفته بود

خیلیا هستن ک خانواده ها کمک مالی نمیکنن و بازم پیدا میشن دخترهایی ک تاحالا باکسی نبودن 

عاشق دخترامم😍😍😍
اون دکتر حتما عقلش کم بوده یا از نظر چهره خیلی پایین بوده

نه واقعا هم پسر خاله مادرم که تا سوم راهنمایی درس خونده ولی خیلی خوشگله و هم پسرعموی پدرم که خیلی همه چیزش معمولیه رفتن با دو تا دکتر خوب خانواده دار ازدواج کردن

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
بنظر من ۲۶ واس ازدواج پسر زوده.یکم کار کنه و پولاشو جمع کنه‌ بهتره البته با این شرایط هم دختر خانمها ...

نمیدونم زود از لحاظ عقلی یا سنی 

من میشناسم کسی سن کم ازدواج کردن زندگی خوبی دارن و همیشه درحال پیشرفتن

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
2706