2737
2734
عنوان

مجردا و متاهلا لطفا نظر

542 بازدید | 69 پست

سلام 

یه سوالی داشتم حقیقتا که درمورد دوستم هستش من دیدگاهم رو بهش گفتم البته نظر ایشون متفاوت بود

در مورد ازدواج هستش 

در اصل بر میگرده به اینکه توقع و سطح روابط دختران امروزی 

خب سعی میکنم خلاصه بگم

نظر من اینه که دختر خوب چه اخلاقی چه معنوی با سطح فرهنگی و تحصیلاتی خوب زیاد هستن که توقع مادیات زیادی ندارن و حاضرن بخاطر یه مورد خوب سختی های یک زندگی رو تحمل کنن (یعنی پسر خوب باشه، باهاش عاشقانه زندگی میکنن) 

خب حالا شرایط دوستم رو میگم

یه پسری که از قبل از سن تکلیف هم نماز و روزه میگرفته و الان هم ادامه میده

از لحاظ جسمانی سالم

تحصیلات پرستار و باوجود اینکه طرحش تازه تموم شده و استخدام نیست سختی به خودش داده رفته مرکز استان تنها و توی یه بیمارستان خصوصی کار پیدا کرده و سختی هاش رو داره تحمل میکنه(تا این حد کاری و سخت‌کوش هستش که مسولیت زندگی رو دوشش نیست داره اینقدر تلاش میکنه)

قیافه اش هم خوب تیپش هم خوب 

اهل رفیق بازی و دود و مشروب و دختر بازی و این کارا هم نیس

حالا این ور قضیه

از لحاظ خانوادگی پرجمعیت 

از لحاظ اقتصادی خانواده اش نمیتونن کمکش کنن و هرکاری کنه خودش باید بکنه و اندک پس اندازی هم داره 

یعنی از لحاظ مالی نمیتونه روی کسی حساب کنه ولی خودش کاری هست همینجوری که گفتم و از بچه گی کار میکرده 

یعنی جربزه رو داره و آینده روشنی داره

خب حالا دیدگاه خودش اینه 

میگه دختری که وارد رابطه نشده باشه نیس 

دختری که من میخوام(مثلا پرستار یا توی همین سطح) راضی به زندگی با این شرایط نمیشه 

و باید صبر کنم شرایطم ایده ال بشه بعد الان 26 سالشه

من میگم همچین مورد های  پیدا میشه و باشرایطت میسازه (جوان سالم خوش تیپ اهل کار و تلاش وفادار خوش اخلاق مهربان یعنی اخلاقی خوب و سرزنده و از لحاظ مالی یکم خانواده ضعیف که نمیتونن کمکش کنن)  

من درست میگم یا دوستم؟؟!!!!

خواهشا نظر بدید

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کیس ایده آلیه بنظرم.هرچند عقایدش با من همخوانی نداره ولی درکل بنظرم اوکیه

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2731

اینایی ک گفتی بیچاره پسر ک نمیتونه همرو ی جا داشته باشه ،،بنظرم پسری ک باایمان و بااخلاق و باعرضه باشه کافیه اصلا نونوایی داشته ولی زحتمکش باشه روی پای خودش باشه همینا کافیه بنظرم البته نظر هرکی متفاوته 

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤
2738

من خودم همین مورد بودم ۱۵ سال قبل قابم را زدن 

اره هست دختر خوب چرا نباشه باید بگرده مسجد محله دکترهای همون بیمارستان شاید دختر خوب داشته باشن و....

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

دختری که وارد رابطه نشده باشه نیست.؟ متوجه نمیشم؟؟ 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین خیلیاااا هستن با این شرایط دوستت بتونم بسازن و ازدواج کنن 

ایشون که معمولیه همه چیزش من تازه خیلی پسر از این که شما گفتی پایین تر دیدم که دکتر گرفتن

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
2706