2737
2739

من خودم برای کیست میخورم البته هنوز دوروزه خوردم احساس میکنم پوستم روشن تر شده!!خخخخخ

نمیدونم چون رو پوستم حساسم اینجور حس میکنم یا واقعا تاثییر داشته.

خدایا بابت همه چی ازممنونم!

من.

یه قاشق رازیانه رو با یه استکان اب جوش دم میکنم یه قاشق عسل میریزمتوش شیرین میشه میخورم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴ساله هرروز اندازه نصف قاشق غذاخوری دونشو میجوم. واسه نفخ عالیه.تو بارداری اولم شروع کردم خوردم تا حالا که بچه دومم تازه دنیا اومده. شی رو هم زیاد میکنه

2728
۴ساله هرروز اندازه نصف قاشق غذاخوری دونشو میجوم. واسه نفخ عالیه.تو بارداری اولم شروع کردم خوردم تا ح ...

میگن اندام های زنونه هم بزرگ میکنه راسته؟

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2738
برای زنا کلا عالیه مخصوصا برای سندروم قاعدگبشون و اینکه تخمک گذاری رو قوی میکنه برای پوست هم عالیه م ...

میگم پوستم شاد شده....خخخخخ

پس روزی چقدر باید خورد میگن زیادش هم ضرر داره چون هورمونیه!

برای چی میخورین؟یعنی برای چی خوبه که میخورین؟

به من دکتر گفت بخور

گفت ناخداگاه روی لوتدی و رفتارهای زنانه تاثیر میزاره و برای بزرگ شدن اندام های زنانه تاثیر میزاره...

دو هفتس میخورم

به من دکتر گفت بخور گفت ناخداگاه روی لوتدی و رفتارهای زنانه تاثیر میزاره و برای بزرگ شدن اندام های ...

اتفاقا من دوروزه میخورم به شدت عصبی شدم واصلا حوصله شوهرمو ندارم.نمیدونم اون الان رومخه یا تاثییر رازیانه هایه.خخخخخخ

برای زنا کلا عالیه مخصوصا برای سندروم قاعدگبشون و اینکه تخمک گذاری رو قوی میکنه برای پوست هم عالیه م ...

مگه باعث جوش نمیشه اخه گرمی

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706