2733
2739
عنوان

حاشیه و مسائل خنده دار خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2008 بازدید | 98 پست

جلسه خواستگاری من برادر شوهرم خیلی خوش صحبته همش در مورد چیزای حاشیه ای حرف میزد.شوهرم هم هی حرص میخورد با ارنجش زد به پهلوش و گفت برو سر اصل مطلب😂منم خندم گرفت...اخه قبلش هم هی شوهرم با چشم ابرو به من اشاره میکرد چرا این حاشیه میره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکر میکردم عنتر برقی فقط خودم میگم واختراعش کردمبیرون تو منی یا من تو

😂😁

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
نه بهش گفتم یبارم گفتن برن صحبت کنن تو اتاق منم گفتم من با کسی حرف تو اتاقی ندارم😀

چ باحال😂 اصلا فکر کنم همسرتون واسع همین پایه بودنو و رو راست بودنت گرفته باشدت😊 

2728
جلسه خواستگاری من برادر شوهرم خیلی خوش صحبته همش در مورد چیزای حاشیه ای حرف میزد.شوهرم هم هی حرص میخ ...

قبلش باهم اشنایی داشتین ؟ ؟

معلومه شوهرتون دوستون داشته میخواسته زودتر تکلیفش معلوم بشه ها اونم هی حاشیه میرفته😁

قبلش باهم اشنایی داشتین ؟ ؟ معلومه شوهرتون دوستون داشته میخواسته زودتر تکلیفش معلوم بشه ها اونم هی ...

اره حدود سه ماه با اطلاع  خانواده هامون با هم دوست بودیم...شکر خدا دوستم داره و مشکلی نداریم...ان شاالله قسمت همه جوانها

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خوشبخت باشی دوست عزیز😘

فدات شم عزیزم.همچنین شما😍😍

2738
چ باحال😂 اصلا فکر کنم همسرتون واسع همین پایه بودنو و رو راست بودنت گرفته باشدت😊 

نه بابا ما از شانسا نداریم حالیش نبود 

ادمی که بیاد منو بگیر تو عقلش شکه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘