2733
2734
عنوان

حاشیه و مسائل خنده دار خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 98 پست
هیچی کافه بود قرار خواستگاریمون  پاشدم رفتم با عصبانیت

چه عنتربرقی بوده😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از استرس هی عرق میکردم..بعد پشت لبم هم تازه سبز شده بود😂 شوهرم همش میگه انقدر عرق میکردی سیبیلات ...

هههههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣مثه من بودی ک منم خیلی بابت سیبیلام مسخره میکرد میگف میخام شرط ضمن عقد بذارم ک حق زدن سیبیلاتو نداری

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2731

یه خواستگار داشتم ایرانی نبود ولی ته خلافکاری

عموش دزد بود

باباش قاچاقچی بود

برادرش به جرم امنیتی اعدام شده بود

دامادشون ازمایشگاه مواد مخدر داشت

هنوزم مسخرم میکنن😐😂

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2740

واسه ما وقتی شوهرم اومده بود خواستگاری منو زنداداشم تو آشپزخونه بودیم بعد زن داداشم رفت جلوشون شوهرم فکر کرده زنداداشم عروسه😂😂😂😂بعدش که من رفتم تازه متوجه شده عروس کیه😅بعد عقد گفت اول فکر کردم زن داداشت عروسه تو دلم گفتم نه خوشم نیومد😀😅

اخه من مانتویی ام قشنگ مشخص بود از رو لباس

شاید فک کرده اسفنجیه😂

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
یه خواستگار داشتم ایرانی نبود ولی ته خلافکاری عموش دزد بود  باباش قاچاقچی بود برادرش به جرم ...

خودش قاتل نبود؟😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706