2733
2734
عنوان

حاشیه و مسائل خنده دار خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 98 پست

جلسه خواستگاری من برادر شوهرم خیلی خوش صحبته همش در مورد چیزای حاشیه ای حرف میزد.شوهرم هم هی حرص میخورد با ارنجش زد به پهلوش و گفت برو سر اصل مطلب😂منم خندم گرفت...اخه قبلش هم هی شوهرم با چشم ابرو به من اشاره میکرد چرا این حاشیه میره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر میکردم عنتر برقی فقط خودم میگم واختراعش کردمبیرون تو منی یا من تو

😂😁

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
نه بهش گفتم یبارم گفتن برن صحبت کنن تو اتاق منم گفتم من با کسی حرف تو اتاقی ندارم😀

چ باحال😂 اصلا فکر کنم همسرتون واسع همین پایه بودنو و رو راست بودنت گرفته باشدت😊 

2731
جلسه خواستگاری من برادر شوهرم خیلی خوش صحبته همش در مورد چیزای حاشیه ای حرف میزد.شوهرم هم هی حرص میخ ...

قبلش باهم اشنایی داشتین ؟ ؟

معلومه شوهرتون دوستون داشته میخواسته زودتر تکلیفش معلوم بشه ها اونم هی حاشیه میرفته😁

قبلش باهم اشنایی داشتین ؟ ؟ معلومه شوهرتون دوستون داشته میخواسته زودتر تکلیفش معلوم بشه ها اونم هی ...

اره حدود سه ماه با اطلاع  خانواده هامون با هم دوست بودیم...شکر خدا دوستم داره و مشکلی نداریم...ان شاالله قسمت همه جوانها

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خوشبخت باشی دوست عزیز😘

فدات شم عزیزم.همچنین شما😍😍

2740
چ باحال😂 اصلا فکر کنم همسرتون واسع همین پایه بودنو و رو راست بودنت گرفته باشدت😊 

نه بابا ما از شانسا نداریم حالیش نبود 

ادمی که بیاد منو بگیر تو عقلش شکه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘