2733
2734
عنوان

باید ها و نباید های خانواده شوهر !

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 24 پست
هیچ وقت پدر مادرشو مامان و بابا صدا نکن همیشه به فامیلی صدا کن بزار از اول متوجه بشن حدارو خی ...

من همش میترسم بگن خودش رو خیلی گرفته خیلییییی یخ و سرده.... مال من پسر بزگتره نوه بزرگتره خواهر ندارهههه... کلا چشمشون ب عروووسه البته مادرشوهر گرامممم حساسههههه و من مثل چی ازش میترسسسسم

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه نمیگن.صمیمی شین بعد رنجش پیش بیاد و دوری کنین اونوقت میگن خودشو گرفت

بله درسته ممنووون

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
از اوایل بارداری شروع کن برنامه و روشت رو در مورد تربیت بچه بگو، که بعد از تولد به مشکل نخوری! 😅

وااااقعاااااا مشکلی ک دختر خاله من پیدا کرد و هر روز به خاطرش حرص میخورههههه چرا اینجوری گردن با بچم چرا اونجوری....

2742
من همش میترسم بگن خودش رو خیلی گرفته خیلییییی یخ و سرده.... مال من پسر بزگتره نوه بزرگتره خواهر ندار ...

بزار بگن سرده بزار بگن خودشو میگیره

اما نزار بگن احمقه نزار بگن ساده لوحه نزار سوارت شن و ازت توقع داشته باشن. مادر شوهر من دختر نداره توقع داره عروس از صبح تا شب اونجا بپزه بشوره و کلا اونجا باشه. اون یکی جاریم صبح علی الطلوع میره اخر شب میاد عین کلفت اونجا کار میکنه و خودشونم اونجا میخورن. خیلی هم این حمالی براش لذت بخشه. منم خاستن اینجور کنن اجازه ندادم تا پای طلاق رفتم شش ماه موندم خونه پدرم اما اجازه ندادم

همیشه در یه حد مشخص کار کن ،مثلا اگه شام اونجایی فقط ظرفای شامو بشور نهایت کسی نبود یه سری چایی بریز ...

ممنوووون چون من واقعااا بلد نیستم چقدر کار کنممم

مامانمم بلد نیست... در حالت عادی ما رسمی ترین جا هم مهمونی بریم مامانم ب من میگه پاشو برو ظرفا رو بشوووور زشتهههههههه...

ممنوووون چون من واقعااا بلد نیستم چقدر کار کنممم مامانمم بلد نیست... در حالت عادی ما رسمی ترین جا ه ...

خونه مادرشوهر هم درهمون حد باش نه فراتر،از اول هرجور عادت بدی همون میشه

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
بزار بگن سرده بزار بگن خودشو میگیره اما نزار بگن احمقه نزار بگن ساده لوحه نزار سوارت شن و ازت توقع ...

بلهههه کاملا درسته ممنوووون چون منم اصلا دوست ندارم بعدااااا بدتر بخوام خرابکاریمو جمع کنم 

برای همین این تاپیک رو زدم که با قدرت و درست بریم جلووووو اشتباه های همدیگه رو تکرار نکنیم و از بهترین های همدیگه یاد بگیریم

2738
بلهههه کاملا درسته ممنوووون چون منم اصلا دوست ندارم بعدااااا بدتر بخوام خرابکاریمو جمع کنم  بر ...

پس حتما حتما چیزایی که منو بقیه گفتیم رو انجام بده

منه احمق تو عقد از دست خانوادم ناراحت میشدم میرفتم با مادرشوهر درد دل میکردم نمیدونستم بعدها قراره با اون حرفها چه بلایی سرم بیارن

یا تو عقد رفتم تکو تنها وقتی سفر بود براش خونه تکونی کردم گفتم بجای دختر نداشتش نمیدونستم قراره منو احمق فرض کنن و احترام زیادی بعضی هارو هار میکنه 

پس حتما حتما چیزایی که منو بقیه گفتیم رو انجام بده منه احمق تو عقد از دست خانوادم ناراحت میشدم میرف ...

بله بله حتمااااااااا ممنون که راهنمایییم میکنید دوست خوب مهربوووووونم

شماهم تو زندگیتون شادترین لحظه ها رو داشته باشییییییید