2737
2734

اطرافیانم میگن فاصله بدی دیگه باردار نمیشی منم چون میدونم هنوز نمیتونم مسئولیت یه بچه رو قبول کنم و حس میکنم شوهرمم هنوز آمادگیشو نداره نمیخوام بچه بیارم 

از اینورم دوترم از ارشدم مونده که باید اونم تمومش کنم رشتمم به شدت وقت گیره بالینی وزارت بهداشت میخونم که بعد هم کارورزی داریم و...

از اینور هم استخدامی آموزش پرورش احتمال زیاد قبول نهایی شم 

ولی خانوادم و اطرافیان میگن فاصله بدی دیگه باردار نمیشی😔 موندم چیکار کنم اگه اینطوره پس چیکار کنم وضع مالیمونم یکم بده 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

اول شرایطتتو اوکی کن بعد بچه بیار

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

وقتی هم وضع مالیتون بده هم آمادگیشو نداری

اگر بچه بیاری به اون بچه ظلم کردی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
درست رو تموم کن حداقل. حالا یه سال خیلی فرق نمی کنه

آره وگرنه بچه از بدو تولد باید اینور اونور بمونه چون دانشگاهمم میمونه اونوقت 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
ی جوری گفتی فکرکردم ۳۵سالته گل سنی نداری اخه بقیه رو ول کن خیلی جا داری

خوبه پس خیالم راحت شد،😁 

2706