2733
2734
عنوان

من سه ساله ازدواج کردم فعلا نمیخوام باردار شم مشکلی پیش میاد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3548 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از دکتر بپرس

ولی امادگیتون خیلی مهمه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

من بعد ۸ سال تو ۳۸ سالگی باردار شدم. اصلا به حرف خاله خانباجی ها توجه نکن. 

تحت نظر پزشک باش، حواست به ذخیره تخمدانت باشه. ورزش کن و وزنت رو نرمال نگهدار. تغذیه سالم داشته باشه. هیچ مشکلی پیش نمیاد. 

دکتر من گف جلو گیری از اول ازدواج اشتباهه چون ممکنه یسال دوسال طول بکشه تا بچه دار شی جلو گیری بعد از بچه اول باشع بهتره اما وقتی شرایطشو نداری هم بچه دار شدن اشتباهه ، دیگ باید خودت انتخاب کنی ک چیکار کنی

عِه شما تو تاپیک منم بودید  اینجا هستی  سلام😂😂😂😂♥️♥️♥️

من ملکه هستم بهرجال باید نطازت کنم😂🤝

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

من ۹ سال بچه نیاوردم ۴ سال تو زندگی سابقم ۵ سال تو زندگی فعلیم هیچی هم نشد من نمی دونم فاصله انداختن چه ربطی به بارداری داره که بعضیا میگن،،این چیزا بستگی به بدن داره تا جلوگیری چند ساله.

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
من تا هشت سال جلوگیری کردیم عزیزم چون نمی‌خواستم ولی خب چکاپ دوره ای رو میرفتم حتما برو چکاپ هر سال ...

عزیزم میشه بگی چه چکاپی انجام دادید؟ 

منم هشت ساله جلوگیری میکنم بدون قرص خوردن چون بچه نمی‌خواستیم 

ولی اصلا چک نکرده بودم تا پارسال هم همسرم اسپرموگرام داد و هم خودم آزمایش هورمونی دادم و خداروشکر موردی نبود 

آیا کافیه یا باید برم دکتر زنان یا سونوگرافی؟

ارادت بانوی من♥️😂🧎‍♀️

فدای شما کاهن اعظم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2706