2733
2734
خییلی ببین ینی حتی برای کوچک ترین چیزا رو هم مینویسم و اتفاق میفته من معمولا تو یادداشت های گوشیم ...

کسی ببینه اثرش میره؟

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
2731

تو عید نوشتم دو هزار دلار برای سفر عید سال آینده جمع کنم دوماه نگذشته هزار و پونصدتاش جور شد 😂 هنوز باورم نمیشه چون اعتقاد نداشتم 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
خییلی ببین ینی حتی برای کوچک ترین چیزا رو هم مینویسم و اتفاق میفته من معمولا تو یادداشت های گوشیم ...

جددی؟ پس شما چون اعتقاد دارین فرکانستونم خیلی بالاعه 🥺 

من خیلی دوست دارم عروسیمونو ت یکی از قشنگترین تالار های شهرمان بگیریم چون اصلا امکان این نیس و ما حتی میگن ی مراسم ساده داخل خونه بگیریم ..

دلم میخواد بنویسم اینو تا اتفاق بیوفته توام برام دعا کن

ووای نه  پس اینی ک من می‌خوام هم قابل برآورده شدنه

خوب باید خواسته معقول باشه ‌در راستاش قدم برداری

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706